محدودیت اینستاگرام در ایران برداشته شد


14 دی 1396, 16:56. نويسنده: محمد نقدی

با آپدیت جدید؛ استفاده از تصاویر قدیمی در استوری اینستاگرام امکان یافت

اپلیکیشن Instagram یکی از معروف ترین برنامه های iOS و اندروید است، این برنامه برای گرفتن عکس، ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر طراحی شده، میلیون ها کاربر از سراسر جهان با اینستاگرام عکس های خود را بین دوستان شان به اشتراک میگذارند. پس از نصب این برنامه برای اولین بار باید در اینستاگرام ثبت نام کنید، ثبت نام بسیار ساده و در حد وارد کردن یک ایمیل و نام است.

ویژگی های اپلیکیشن Instagram:

ویژگی های اپلیکیشن Instagram v9.1:

قابلیت Stories بخش جدیدی همانند اسنپ چت در اینستاگرام است که می توانید تعداد زیادی تصویر و ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید؛ در ارتباط با داستان‌های دیگران نظر دهید و خود نیز داستانی تازه بگوئید.

ویژگی نسخه جدید:

در نسخه جدید از اینستاگرام شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جذاب و جالب در بخش Story هستیم:

ویژگی‌های اینستاگرام 10.0:

با زدن بر روی Start Live Video می‌توانید تا یک ساعت ویدئو زنده پخش کنید، کسانی می‌توانند ویدئو لایوهای شما را تماشا کنند که اجازه‌ی تماشای استوری را دارند، تگ پخش زنده و امکان درج کامنت نیز در این قابلیت جدید پیش بینی شده است.

ویژگی‌های اینستاگرام 10.21:

در به روز رسانی جدید اینستاگرام افکت‌های سرگرم کننده به سبک اسنپ چت و چند ویژگی‌ دیگر اضافه شده است.

اکنون می‌توانید از افکت‌های واقعیت افزوده به سبک اسنپ چت و MSQRD بهره مند شوید. فعلا تعداد این افکت‌ها به 8 عدد می‌رسد اما احتمالا در روزهای آینده تعداد آن بیشتر می‌شود.

برای استفاده از این افکت‌ها تنها دوربین اینستاگرام را اجرا کنید، آیکونی تازه به صفحه اضافه شده که با لمس آن به افکت‌ها دسترسی خواهید داشت.

 امکان استفاده از هشتگ # در استوری و لینک به موضوعات دلخواه

ابزار جدید Eraser Brush

امکان خلق آثار هنری با این قابلیت جدید، یک لایه رنگ بر روی عکس یا ویدئو می‌چسبد و شما با براش قسمتی از این رنگ را حذف می‌کنید، تا تصویر زیر آن نمایان شود.

امکان ساخت ویدئو‌های Rewind


محدودیت ۲۴ ساعته در استوری اینستاگرام برداشته شد، اکنون می‌توانید تصاویر و ویدیوی روزهای گذشته را نیز از گالری آپلود کنید.