جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New

آموزش نصب AirBlue Sharing لایسنس iF0rce

قدم اول

در مرحله اول پس از تحویل اکانت خریداری شده از فروشگاه اپراتک با آیفون ، آیپد و یا آیپاد تاچ خود به یک شبکه اینترنتی با سرعت و کیفتی مطلوب متصل شوید ، سپس از طریق مرورگر Safari به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کرده و در صفحه موجود گزینه‌ی Login with Google را انتخاب نمایید.

http://license.if0rce.com/connect

 

قدم دوم

با ورود به این مرحله در باکس هاس موجود ایمیل و پسوردی که از فروشگاه دریافت کرده اید را وارد و سپس گزینه ی Sing in را انتخاب کنید.

قدم سوم

در این مرحله از شما خواسته می شود تا VerifyCode که به همراه ایمیل و پسورد از فروشگاه دریافت کرده اید را وارد نمایید، با وارد کردن کد گزینه‌ی Verify را انتخاب نمایید.

قدم چهارم

در صورتی که پس از انجام قدم سوم با صفحه زیر مواجه شدید گزینه‌ی Accept را انتخاب کنید.

قدم پنجم

با ورود به صفحه زیر میبایست کلمه AirBlue Sharing را انتخاب کنید و دقت داشته باشید به اشتباه گزینه‌ی دیگری را لمس نکنید.

قدم ششم

با ورود به صفحه زیر از بین گزینه های موجود Authorize this device را انتخاب نمایید.

قدم هفتم

پس از انتخاب گزینه Authorize this device در قدم ششم صفحه ای جهت نصب پروفایل نمایین می شود که شما میبایست در این مرحله گزینه Install و بعد Install Now را انتخاب کنید. در صورتی که برروی دستگاه پسورد قرار داده باشید امکان دارد در این مرحله از شما خواسته شود پسورد قفل لاک اسکرین دستگاه خود را وارد نمایید.

قدم هشتم

در این مرحله از شما خواسته میشود تا UDID دستگاه خود را تایید کنید که برای اینکار تنها نیاز است گزینه‌ی Confrim را انتخاب کنید. دقت داشته باشید به هیچ وجه نباید توییک های نظیر UDID Faker که UDID دستگاه شما را تغییر میدهند نصب کرده باشید.

قدم نهم

پس از طی کردن مراحل بالا در اینجا میبایست گزینه‌ی Install AirBlue Sharing را انتخاب نمایید تا جهت انجام مراحل نصب به سیدیا منتقل شوید. با انتقال به سیدیا جهت انجام فرایند نصب تنها نیاز است گزینه install و سپس Confirm را از نوار بالای صفحه انتخاب نمایید.

منبع: اپراتک

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب