اپراتک مرجع تخصصی اپل در ایران

فروش لوازم جانبی اپل
اپل آیدی
فالوئر بگیر
فروش گیفت کارت

202900 تومان

خرید
فروش گیفت کارت

104900 تومان

خرید
فروش گیفت کارت

62500 تومان

خرید
فروش گیفت کارت

41900 تومان

خرید

بسته آموزشی فوق در قالب یک جلد کتاب 300 صفحه‌ای به همراه سی‌دی حاوی نرم افزار آیتونز عرضه می‌شود. نویسنده با در نظر گرفتن عمده مشکلات کاربران سعی بر این داشته برای تمامی پرسش‌های شما در مورد مدیریت دیوایس راهکاری ارائه دهد. شما با تهیه این بسته آموزشی می توانید در وقت و هزینه‌ی خود صرفه جویی کرده و از بردن دستگاه به موبایل فروشی‌ها جهت انجام عملیات نرم افزاری بی نیاز گردید.

قیمت: 35000 تومان خرید

درباره ما

 

تکنولوژی و زندگیِ ما حکایتی جدا ناشدنی است. امروز مفتخریم تولد سایتی تازه را جشن بگیریم، این سایت اپراتک نام دارد. در اپراتک فرصتی دوباره داریم تا با شما باشیم و از اپل بگوییم که عاشقانه دوستش داریم و رفته رفته کار و بارمان را گسترش دهیم، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

App Ra Tech

من و دوست عزیز تر از جانم، فریبرز جعفرزاده برادروارانه کارمان را آغاز می کنیم، در این راه فکر کردیم سایت سای توییکز را که بیشتر از یک سال است در زمینه جیلبریک و خبرهایِ اپل فعالیت داشته با اپراتک ادغام کنیم تا توشه ای باشد برای آغازمان.

اخبار و آموزش در اپراتک حرف اول را می زند، دوست داریم دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم و دوست تر داریم از هم یاد بگیریم. پس از آن بهترین اپ ها و بازیهای iOS و مک را معرفی میکنیم تا از زندگیِ اپلی خود بیشتر لذت ببریم.

از همین ابتدا دستِ دوستی مان را به سمت تک تک شما عزیزان دراز می کنیم و امیدِ همراهی داریم ...