جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
30 اردیبهشت 1397, 18:59    1908    0    محمد نقدی

استوری های اینستاگرام با محدودیتی عجیب روبرو هستند، شما نمی‌توانید بیش از 15 ثانیه ویدیو را انتشار دهید، محتوا را باید در 15 ثانیه خلاصه کنید که احتمالا بارها این خلاصه کردن اجباری عذاب آور است.

برای به اشتراک گذاری ویدیوهایی که بیش از 15 ثانیه هستند می‌توانید از اپلیکیشن کات استوری بهره بگیرید، ویدیو را در این اپ وارد کرده سپس از منوی تنظیمات ویدیو را به قطعات مساوی 15 ثانیه تقسیم کنید، سپس به آسانی ویدیوهای تقسیم شده را به ترتیب در بخش استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید،  کات استوری می تواند ویدیو را بر ساس پلتفرم‌های مختلف مانند ویدیوهای 20 ثانیه برای فیسبوک و زمان دلخواه برای به اشتراک گذاری انتخاب کنید.

کات استوری رایگان است اما اگر از نسخه رایگان بهره بگیرید باید لیبل برنامه را بر روی ویدیو تحمل کنید که برای حذف نام برنامه می‌توانید 0.99 دلار پرداخت نمائید.

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب