جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
12 اردیبهشت 1397, 20:05    697    0    محمد نقدی

کمپانی Olloclip در ساخت لنزهای دوربین موبایل استاد است، این شرکت روز گذشته سیستم جدید لنزهای خود را برای آیفون X رونمایی کرد. سیستم تازه شامل چند لنز اپتیکمی شود تا بتوانیم به تصاویری خارق العاده از ماکرو تا واید برسیم و باور داشته باشیم موبایل‌گرافی وارد دنیایی دیگر خواهد شد.

لنزهای جدید علاوه برای آیفون X از آیفون 7 ، 8 و مدل پلاس هر یک پشتیبانی به عمل آورده و در واقعیت میدان دید عکاسی گسترده‌‌ و نزدیک تر را فراهم می‌سازد، عکاسی با موبایل هیجان بسیاری دارد با لنزهای Olloclip عکاسی را از سر بگیریم.

لنزهای جدید Olloclip کاملا دوباره طراحی شده تا بتواند با نمایشگر جدید آیفون X و همچنین دوربین آن سازگار شود، به سرعت قابل جفت شدن با آیفون را دارد تا با تعویض سریع هر لنز در محیط های مختلف بهترین تصویر را ثبت کنیم.

شش لنز جدید Olloclip اکنون از 59 تا 79 دلار برای آیفون X و آیفون‌های دیگر در دسترس کاربران است، لنزهایی از قبیل سوپر واید، الترا واید و ماکرو.

iClarified

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب