جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
11 اردیبهشت 1397, 10:39    387    0    محمد نقدی

دیروز دستور قضایی فیلترینگ تلگرام صادر شد و دقیقا از ساعات اولیه امروز این پیام رسان از دسترس خارج شد. تلگرام در اکثر اپراتورهای همراه شامل رایتل، ایرانسل و همراه اول به طور کلی از دسترس خارج شده است و تنها در برخی از آی‌اس‌پی‌ ها فعالیت خود را ادامه می‌دهد، البته همان دو یا چند جایی هم که تا این لحظه مسدود نشده تلگرام با افت سرعت و کیفیت مواجه است.

در همان دستور قضایی یک بند وحشتناک به چشم می‌خورد که نوشته: تخلف از اجرای آن مستوجب تعقیب کیفری خواهد بود. اپراتورها به سرعت تلگرام را از دسترس خارج می‌کنند که مبادا تنبیه شوند.

چشم امید ایرانیان اکنون به بلاگ چین دوروف است تا بتوانند بار دیگر بدون محدودیت و استفاده از راه های دور زدن فیلترینگ به تلگرام دست برسانند، هرچند جهرمی هم بیکار ننشسته و همچنان با ارسال توییت ناراحتی خود را از فیلترینگ تلگرام اعلام می‌کند؛ دیروز امید داشتیم جلوی فیلترینک تلگرام گرفته شود؛ قرار بود قرار بیاید، آیا قرار نبود؟

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب