جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
10 اردیبهشت 1397, 19:18    940    0    محمد نقدی

خبرگزاری قوه قضاییه سرانجام پس از ماه‌ها کش و قوس بر سر فیلترینگ یا ادامه فعالیت تلگرام، امروز از صادر شدن دستور قضایی مبنی بر مسدود سازی این پیام رسان خبر داد.

بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: کلیه ارائه دهندگان خدمات دسترسی به اینترنت کشور، شامل شرکت ارتباطات زیر ساخت و اپراتورهای تلفن و دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطات ثابت مکلف هستند از 10 اردی بهشت به اعمال مسدود سازی کامل وب سایت و اپلیکیشن تلگرام اقدام نمایند.

رعایت نکردن قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، اقدام به فعالیت غیر قانونی و بی ضابطه در فضای مجازی کشور از جمله اتهام‌های وارده بر تلگرام است، همکاری نکردن پاول دورف موسس تلگرام با مقامات ایران به مسدود سازی این پیام رسان در داخل کشور منجر خواهد شد.

مقامات ایران سال گذشته پیشنهاد دادند سرورهای تلگرام به کشور منتقل شود تا دسترسی راحت باشد اما تلگرام همواره این پیشنهادها را رد کرده است. تا امروز ما شاهد ادامه‌ی فعالیت منهای قابلیت تماس صوتی آن در ایران بودیم که گفته می‌شود ساعاتی به فیلترینگ آن باقی نمانده است.

با مسدود شدن تلگرام صدها شغل از دست خواهد رفت و ارتباطی که میان میلیون‌ها ایرانی از سراسر جهان به وجود آمده است؛ امیدواریم خبر لغو این دستور را به شما برسانیم؛ امیدواریم.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب