جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
27 فروردین 1397, 18:08    2393    0    محمد نقدی

در زندگی فرصت‌هایی طلایی داریم که نباید از دست داد، به عنوان مثال اپلیکیشن و بازی‌های در اپ استور به صورت پولی عرضه شده که تنها زمانی محدود رایگان می‌شوند، همین امروز یا کمی بیشتر، در ادامه 12 دلار اپلیکیشن را به صورت رایگان در اختیار خواهید گرفت.

اپلیکیشن Home Budget Plan Pro

قیمت قبلی آن 2 دلار بود و انواع قابلیت‌ها را برای مدیریت بودجه و درآمد شما خوهد بود، وقت آن رسیده به در آمد خود سر و سامان دهید.

اپلیکیشن PodCruncher Podcast Player App

قیمت قبلی آن 5 دلار بوده و همانطور که از نامش پیداست پلیری عالی با پلی لیستی غنی از پادکست است. پادکست‌ها در دنیای امروز نقشی اساسی دارند، باید بیشتر گوش بدهیم و زندگی را از سر بگیریم.

اپلیکیشن Studium

قیمت قبلی آن 1 دلار بوده، این اپ یادگیری را به کمک فلش کارت‌ها آسان تر از همیشه امکان پذیر خواهد ساخت، بیشتر یاد بگیرید.

اپلیکیشن Scelta

قیمت قبلی آن 4 دلار بوده و در کنار شماست تا بتوانید با انواع نمودار، جدول و بسیاری دیگر بر وزن خود کنترلی دقیق داشته باشید و با تناسب اندام رویا بسازید.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب