جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
24 فروردین 1397, 12:34    560    0    محمد نقدی

تا معرفی آیفون‌های بعدی اپل شش ماهی وقت داریم اما از روزهای پیش اولین برآوردهای قیمت منتشر شده است تا کاربران برای خرید نسل دوم آیفون X آماده شوند.

تحلیل گری به نام استیون میلونوویچ اعتقاد دارد سقف قیمت برای آیفون X پلاس با نمایشگر 6.5 اینچی را 1100 دلار می‌داند، اما از اپل بعید است که دو مدل با ابعاد مختلف کمتر از 100 دلار تفاوت قیمت داشته باشد، حتی گفته شده قیمت مدل پایه آیفون X پلاس حدود 1050 دلار تعیین ‌می‌شود.

هنوز در تلگرام نفس می‌کشیم: https://t.me/appratech

آیفون X بعدی ارزان تر وارد بازار می شود

حدس اولیه در مورد آیفون X نسل دوم می‌گوید اپل 100 دلار از قیمت کنونی پایین بیاید و ما با قیمت منطقی تری مانند 899 دلار روبرو شویم، از طرفی آیفون SE نسل دو نیز که بسیار شبیه به آیفون X طراحی شده به قیمت 700 تا 750 دلار عرضه می‌شود، این خبر بدی برای طرفداران گوشی‌های کوچک تر است که اکنون برای آیفون SE تنها 350 دلار پرداخت می‌کنند.

Forbes

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب