جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
20 فروردین 1397, 18:10    941    0    محمد نقدی

اپل با عرضه آیفون X تغییراتی در طراحی و ویژگی‌های گوشی‌های خود به وجود آورد، دقیقا از سال 2014 آیفون X است که یک از طراحی خاص پیروی می‌کند. با همین محصول بود که دکمه هوم و سنسور اثر انگشت (Touch ID) کنار گذاشته شد. آیفون X نمایشگری لبه به لبه دارد و سیستم تشخصی چهره Face ID امنیت آن را تامین می‌کند.

متفاوت با آنها که دیدی

نمایشگر لبه تا لبه در آیفون X امکان اضافه کردن ویژگی‌های چدید را به اپل می‌دهد اما بلومبرگ روز چهارشنبه گزارشی تازه منتشر کرد و در آن گفته شد اپل در حال کار بر روی آیفونی با ویژگی‌ها و طراحی جدید است که تاکنون هرگز مانندش ندیده‌ایم، می‌توان این گزارش را به یک شایعه بخشید اما باید یادآور شویم بلومبرگ همواره خبرهای موثق و نسبتا دقیقی را به جهان رسانده و همین هیجان‌ها ما را بس.
بلومبرگ از دو طراحی جدید و ویژگی‌های کاملا متفاوت برای آیفون‌های آینده خبر می‌دهد، طراحی مورد بحث با آن چیزی که از اپل دیده‌ایم متفاوت است. یک ویژگی مهم در این گزارش بهره مندی از ژست های حرکتی کنترلی در آیفون‌های بعدی خبر می‌دهد، کاربران انجام برخی کارها را با حرکت دادن انگشت و بدون لمس نمایشگر انجام خواهند داد.

اپل تحقیقات زیادی بر روی صفحه نمایش ‌های هولوگرامی دارد و در کنار همه اینها چندین پتنت را برای فناوری‌های نمایشگر سه بعدی بدون عینک را ثبت کرده است.

هنوز مشخصی نیست ویژگی مورد اشاره در گزارش بلومبرگ با پتنت‌ها و فناوری‌های بالا ارتباط دارد یا خیر، اما این را به خوبی می‌دانیم که ویژگی جدید طی دو سال آینده بر روی آیفون‌های جدید عرضه نمی‌شود.

نمایشگر منحنی؛ شاید!

آیفون با نمایشگر منحنی آن طراحی دوم برای مدل‌های بعدی آیفون است، بلومبرگ با تکیه به یک منبع ناشناس می‌گوید اپل در حال کار بر روی صفحه‌ نمایش‌های منحنی و تورفته است که از بالا به سوی پایین کشده می‌شود.

طراحی منحنی برای آیفون کاملا دور از ذهن و برای شرکتی چون اپل غیر قابل باور است، گوشی‌ها با نمایشگر منحنی پیش از این توسط شرکت‌هایی مانند ال‌جی به بازار رسید اما با شکستی تمام قد روبرو شد.

اما شاید کمی انحنا برای آیفون برای به کارگیری فناوری‌های مورد نظر اپل نیاز باشد، دوربین‌ها و سنسورها طوری در صفحه نمایش قرار می‌گیرند که حرکات انگشت تشخیص داده شود.

طراحی و ویزگی‌های جدید برای آیفون‌های اپل در مرحله توسعه و تحقیق قرار دارد، آخر الامر اپل برای به کار گرفتن یا کنار گذاشتن‌ آنها تصمیم می‌گیرد.

BGR

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب