جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
29 اسفند 1396, 11:08    3620    0    محمد نقدی

بازی جدید Ketchapp عنوانی قابل توجه است که  Car vs Cops نام دارد، در این بازی ماشین‌ها برابر پلیس قرار می‌گیرند و ما می‌توانیم ساعت‌ها با تجربه‌ای تازه سرگرم شویم.

باید تمام تلاش خود را بگیرید تا ماشین خود را از دست پلیس‌ها فراری دهید، با سرعتی بالاتر، دور زدن و یا تغییر مسیر؛ هر کاری در ذهن دارید انجام دهید تا با ماشین پلیس برخورد نکنید. 

نکته اینجاست که سرعت ماشین پلیس‌ها از ماشین شما به مراتب بیشتر است و تنها تغییر مسیر می‌تواند شما را به گریز برساند، پلیس‌های بیشتری شما را تعقیب می‌کنند، یک دور کامل بزنید تا آنها به هم برخورد کنند، تنها راه آن است که پلیس‌ها به دست پلیس‌ها متوقف شوند.

ماشین خود را کنترل کنید و از لمس‌های طرفین نمایشگر به جهت چپ و راست بروید، سختی زیاد Car vs Cops باعث جذاب شدن بازی شده است؛ وسوسه‌ای‌ ست وسوسه!

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب