جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
10 اسفند 1396, 14:23    10987    0    محمد نقدی

کمپانی باندای نامکو با افتخار تقدیم می‌کند، بازی Tekken سرانجام پس از ماه‌ها انتظار از راه رسیده تا بهترین مبارز باشید و خودی نشان دهید. در تیکن جدید ما بیش از 100 شخصیت در اختیار داریم که البته چون گذشته این شخصیت‌ها همگی از ابتدا در دسترس گیمر قرار نمی‌گیرد اما رفته رفته و با مرور زمان باز خواهند شد.

زندگی مبارزه است ؛ بازی افسانه‌ای TEKKEN برای iOS منتشر شد

کاراکترهای بازی هرکدام همانند گذشته حرکات منحصر به فرد خود را دارد، بازی تیکن سه حالت Story Mode، Dojo Challenge و Live Events را شامل می‌شود که در بخش داستانی باید سه کاراکتر را انتخاب کرده و برای کمک به کازویا میشیما و نینا ویلیامز آماده باشید، دشمن خبیثی به نام Revenant را شکست داده و در داستانی تازه حرفی دیگر بزنید.

اپراتک در تلگرام: https://telegram.me/appratech

زندگی مبارزه است ؛ بازی افسانه‌ای TEKKEN برای iOS منتشر شد

بخش Dojo Challenge شامل انواع چالش‌های آنلاین است که در آن برای اولین بار می‌توانید سبک مبارزه خود را آپلود کرده تا زمانی که در بازی نیستید، هوش مصنوعی در کنار سبک مبارزه‌ای شما در برابر دیگر مبارزین از وجودتان مراقبت کنند، در آخر Live Events را داریم که یک سری رویداد روزانه، هفتگی و ماهیانه را شامل می‌شود. جنگجوی خود را انتخاب کرده و در موارد مختلف تا 20 حرکت‌ آموزشی را برای او در نظر بگیرید، چالش‌های تیکن زیاد است و بازی ماموریت‌های بسیاری را در بر می‌گیرد.


تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب