جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
8 بهمن 1396, 15:12    1143    1    محمد نقدی

سیستم تشخیص چهره از سال 2011 با موبایل نکسوس سامسونگ معرفی شد اما پس از مدتی دقت ضعیف و امنیت آن زیر سوال رفت و راه با اسکنر اثر انگشت پیموده شد، اما امروز پرچمداران جهان همه از سیستم تشخیص چهره در بالاترین سطح امنیتی بهره می‌گیرند از آیفون 10 تا گلکسی نوت 8 و وان پلاس 5تی، بهترین گوشی برای تشخیص چهره چه نام دارد؟

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

آزمایش در روز روشن

تمام گوشی‌های این تست در روز روشن مورد بررسی قرار گرفتند و سیستم تشخیص چهره هر سه گوشی زیر نور آفتاب، ابر و سایه با بهترین عملکرد ظاهر شدند.

کمی ضعیف‌تر:

گلکسی نوت 8 در محیط خانه کمی ضعیف تر عمل کرده و برای تشخیص چهره با تاخیر روبرو است، آیفون 10 و وان پلاس 5‌تی در مقابل بدون مشکل عمل کردند.

بازهم ضعیف‌تر:

در تاریکی سیستم تشخیص چهره گلکسی نوت 8 کاملا فلج می‌شود و این در حالی‌ست که دو موبایل رقیب با کمی تاخیر کار می‌کنند، وان پلاس علاوه بر این در تاریکی قابلیت افزایش روشنی صفحه به منظور تشخیص چهره را دارد.

 اگر عینک طبی بزنید تشخیص چهره در هر سه گوشی عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

 نتیجه با عینک آفتابی کمی متفاوت است، گاهی اوقات تشخیص چهره به خوبی کار می‌کند و گاهی هم نه. نور محیط و زاویه نگه داشتن گوشی دو عامل تاثیر گذار است؛ اما در نهایت آیفون 10 در شرایط اخیر عملکرد بهتری دارد و تنها در صورت تابش نور خورشید در کنار و پشت صورت با عدم تشخیص روبرو می‌شود.

و به این ترتیب وان پلاس 5تی عملکرد متوسطی از خود به نمایش گذاشته و در نهایت گلکسی نوت 8 در تمامی زوایا با عینک آفتابی به سختی چهره را تشخیص می‌دهد.

 در فصل زمستان با شال گردن چطور؟ با کلاه هیچ کدام از سه مدل مشکلی نداشتند، اگر شال گردن بپوشید آیفون 10 و گلکسی نوت با دشواری چهره را تشخیص می‌دهند و گاهی حتی امکان تشخیص نداشتند اما وان پلاس 5تی حتی با پوشاندن دهان و بینی نیز توانایی تشخیص چهره دارد.

در بررسی با کلاه بیس بال آیفون 10 و وان پلاس 5تی عملکرد خوبی داشتند اما باز هم گلکسی نوت 8 به خاطر سایه کلاه بر روی نیمی از چهره از تشخیص عاجز می‌شود.

اما کدام بهترین است؟

در بررسی شرایط مختلف تنها آیفون 10 به لطف دوربین با عمق میدان پیشرفته و اسکن سه بعدی بهترین عملکرد را دارد، در ادامه وان پلاس 5تی به یاری الگوریتم‌های دوربین در مواقعی پا به پای آیفون پیش می‌رود و در این بررسی نیز دومین است.

گلکسی نوت 8 با امیدواری‌های فراوان مورد بررسی قرار گرفت اما باید گفت این گوشی تنها در شرایط نوری مناسب و بدون پوشاندن چهره عملکرد خوبی دارد و در مواقع دیگر ناتوان از تشخیص چهره است.

PhoneArena

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
96/11/9 ididev عضو سايت

سلام.بله دیگه همیشه هویجور بوده توی ایجور تست ها آیفون از شرکت اپل برنده میشهlaughingwinkblushrelaxed

--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب