جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
6 دی 1396, 19:45    527    0    محمد نقدی

اسنپ از امروز در شهرهای ارومیه و اراک فعال شده است، شمار شهرهای تحت پوشش اسنپ اکنون به 16 منطقه رسیده است. شهروندان ارومیه و اراک می‌توانند با ساخت حسا کاربری سفر خود را با این سامانه تجربه کنند.

در وبلاگ رسمی اسنپ می‌خوانیم:

شهروندان عزیز ارومیه و اراک می‌توانند با ساخت حساب کاربری اسنپ از طریق این اپلیکیشن درخواست خودرو دهند و راحت‌تر و ارزان‌تر سفر کنند. اسنپ، به عنوان هدیه، کد تخفیف SNP-AU را برای انجام اولین سفر در نظر گرفته است؛ پس از انتخاب مبدا و مقصد، می‌توانید با انتخاب گزینه «کد تخفیف؟» و وارد کردن عبارت فوق، گزینه ثبت را بزنید تا اولین سفرتان را مهمان ما باشید.

گفتی‌ است، اسنپ همزمان با آغاز فعالیت خود در اراک و ارومیه از قابلیت پنهان‌سازی شماره تلفن کاربر راننده و مسافر نیز در این دو شهر رونمایی می‌کند. به این ترتیب تماس بین راننده و مسافر با استفاده از یک شماره تلفن ثابت برقرار می‌شود و هیچ یک از آنها شماره اصلی یکدیگر را نخواهند دید.

این قابلیت پیش از این در شهر مشهد به صورت آزمایشی فعال شده بود. اسنپ با فراهم آوردن امکان تماس امن تلاش می‌کند تا در جهت حفظ حریم شخصی کاربران (راننده و مسافر) گام بردارد و رضایت خاطر آنها را افزایش دهد.

دانلود اپلیکیشن اسنپ برای iOS

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب