جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 آذر 1396, 14:36    1765    0    محمد نقدی

اینستاگرام اپلیکیشن پیام رسان Direct را عرضه کرد

اینستاگرام می‌خواهد قابلیت دایرکت را از اپلیکیشن خود حذف و اپلیکیشنی مستقل با همین نام عرصه کند. اپلیکیشن Direct به طور آزمایشی در شش کشور شیلی، ایتالیا، ترکیه، پرتغال، اروگوئه و اسرائیل منتشر شده است.

دایرکت پیام رسانی دوربین محور است که تجربه‌ای غنی تر از یک پیام رسان به ارمغان خواهد اورد، فیسبوک سازنده دو اپلیکیشن پرطرفدار فیسبوک مسنجر و واتس اپ در اینستاگرام به دنبال تجربه‌های تازه می‌گردد.

اپلیکیشن دایرکت بر اشتراک گذاری تصاویر تکیه دارد، با نمایش دوربین اجرا شده و با سوایپ به پایین روی صفحه اصلی پیام‌ها، نمایش داده می‌شود. در صفحه دوربین سوایپ به سمت راست شما را به اینباکس می‌رساند و سوایپ به سمت چپ نیز تنظیمات برنامه را آشکار خواهد کرد.

اپلیکیشن جدید اینستاگرام 4 فیلتر ویدئویی دارد که یکی از آنها برای سانسور صحبت‌های شما در لحظه است، تجربه‌ای مثبت و جالب که کاربران دوست دارند.

نصب دو اپلیکیشن برای دسرتسی به تمامی امکانات اینستاگرام مانند فیسبوک تجربه‌ای دلچسب نیست اما جابه جایی بین دو اپلیکشن اینستاگرام و دایرکت به سادگی انجام می‌گیرد.

اپلیکیشن دایرکت اکنون در گوگل پلی به صورت محدود عرضه شده و در روزهای آینده احتمالا شاهد انتشار جهانی آن خواهیم بود.

PhoneArenaتبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب