جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
28 آبان 1396, 17:45    762    0    محمد نقدی

اپلیکیشن اشتراک گذاری ویدیو Facebook Creator برای iOS عرضه شد

فیسبوک به تازگی اپلیکشن Facebook Creator را عرضه کرد که از آن می‌توانید برای اشتراک گذاری ویدیو بهره بگیرید، این اپ به اینباکس مشترک برای ارسال نظر در اینستاگرام، فیسبوک و اپلیکیشن‌های دیگر مجهز است.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

فیسبوک کریتور ابزارهایی مانند ضبط ویدیو، استوری و ارسال پیام نیز دارد، Facebook Mentions پیش تر سرویسی بود که امروز Facebook Creator با ویژگی‌های مشابه و بیشتر از آن در دسترس قرار می گیرد.

ویژگی‌ لایو در اپلیکیشن کریتور به دو صورت قابل اشتراک گذاری خواهد بود، اول ویدئو پساز ضبط امکان افزودن فریم و استیکر دارد، استوری فیسبوک با سایر پلتفرم‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود، شاید در آینده این امکان را داشته باشیم که ویدئوهای کریتور را در اینستاگرام نیز منتشر کنیم.

قابلیت دوم این است که کریتور یک صندوق ورودی مشترک در ارسال نظرات فیسبوک، ایسنتاگرام و سایر اپلیکیشن‌های مرتبط دارد، جهت پاسخگویی به پیام ها دیگر مجبور به گشت و گذار در اپلیکیشن‌های مختلف نیستید، پوشش سراسری و به اشتراک گذاری پیام ها در سرویس های فیسبوک قابلیت بسیار خوبی خواهد بود.

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب