جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
25 آبان 1396, 18:34    1366    0    محمد نقدی

چشم شب روشن؛ معرفی بازی ماجرایی White Night برای iOS

بازی White Night در سبک ماجرایی پیش‌تر تو.سط استودیو OSome برای پلتفرم PC عرضه شد و به تازگی برای iOS نیز در دسترس‌تان قرار گرفته است به معبدی دورافتاده می‌رویم که با تصاویر خاص سیاه و سفید نمایان می‌شود؛ سراسر بازی را این دو رنگ سخت آغوش گرفته است.

بازی White Night علاوه بر ماجرایی عناصر وحشت و بقا دارد، گرافیک نو احساس استرس و چرخش را به خوبی می‌رساند، هر چند سازنده در رساندن ایده‌های خود به سر منزل مقصود ناتوان است.

گیم پلی خاص، اتمسفر سرد، داستان جذاب و بسیاری دیگر از این عنوان می‌رود تا شاهکار بسازد اما همیشه که نباید اینطور شود، بازی White Night دوست داشتنی است و شاید در برخی موارد تا مرز فوق العاده بودن پیش رود اما کمبودهای بازی رفته رفته روی اعصاب می‌رود، اگر طرفدار پر و پا قرص ژانر وحشت هستید این عنوان را از دست ندهید.

تاریکی جهان را تسخیر کرده و زندگی شما در عمارت قدیمی و هولناک در سال 1930 ادامه دارد، از سرنخ‌های بازی به منظور حل معماها یاری بکیرید و از این کابوس تاریکی راه فراری را بیابید.

چشم شب روشن؛ معرفی بازی ماجرایی White Night برای iOS چشم شب روشن؛ معرفی بازی ماجرایی White Night برای iOS چشم شب روشن؛ معرفی بازی ماجرایی White Night برای iOS چشم شب روشن؛ معرفی بازی ماجرایی White Night برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب