جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
22 آبان 1396, 22:26    1744    0    محمد نقدی

سرویس Apple Pay Cash از راه رسید: iOS 11.2 Beta 3 عرضه شداپل لحظاتی پیش سومین نسخه آزمایشی iOS 11.2 در کنار macOS 10.13.2, watchOS 4.2 و tvOS 11.2 را در اختیار توسعه دهندگان خویش قرار داد، این آپدیت با شماره ساخت 15C5107a سرویس Apple Pay Cash را به ارمغان می‌آورد.
سرویس اپل پی کش خرداد سال گذشته در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان معرفی شد و امروز با انتشار iOS 11.2 Beta 3 روشن شد که سرویس مورد بحث به زودی جهانی می‌شود.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

سرویس Apple Pay Cash از راه رسید: iOS 11.2 Beta 3 عرضه شداپل پی کش برای پرداخت و تراکنش نظیر به نظیر طراحی شده و کاربر می‌تواند در محیطی امن و به سرعت پول دریافت یا انتقال دهد. به زودی کاربران WatchOS 4 و iOS 11 به کمک اپلیکیشن Messages و سیری امکان تراکنش‌های مالی خواهند داشت، مبالغ تبادل شده به کارت اپل پی کش واریز شده و در اپلیکیشن Apple Wallet قابل دستیابی خواهد بود، این سرویس ابتدا در آمریکا مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و پیش بینی شده سپس به اقصی نقاط جهان در دسترس کاربران قرار گیرد، البته و البته انتظار ندارید که اپل پی کش ایران بیاید؟
iClarified

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب