جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
22 آبان 1396, 18:44    1388    0    محمد نقدی

عکاسی به سبک 20 سال پیش ؛ معرفی اپلیکیشن Rearca Gray برای آیفون

پیشرفت تکنولوژی سرعتی باور نکردنی دارد، بد نیست این حرفم را با مثالی عینی بازگو کنم؛ اگر امروز به کودکی چند ساله «فلاپی دیسک» را از نزدیک نشان دهم او شاد می‌شود و می‌گوید چه خوب آیکون «Save» را سه بعدی پرینت گرفته‌ای! و قضیه جوری می‌شود انگار از سن فلاپی دیسک و همچنین من دو قرن گذشته است.

چند دهه از دیجیتالی شدن عکاسی گذشته اما ما زمانی را به خاطر داریم که عکاسی عالم و صفایی دیگر داشت، باید «نگاتیو ‌های 24 تایی» را در دوربینی کوچک جا سازی می‌کردیم که خود مراحلی خاص داشت، پس از آن در عکاسی غرق می‌شدیم، برای شکار سوژه به دریچه‌ای کوچک نگاه می‌کردیم و شاتر را می‌زدیم. 24 عکس ثبت می‌کردیم اما برخی می‌سوخت و هرگز دست‌مان به خاطرات تصویری ما نمی‌رسید، سپس نگاتیو ثبت شده را با اهرمی در دوربین جمع می‌کردیم و با احتیاط می‌بردیم تا چاپ شوند، تا بر روی کاغذ بنشینند.

کمپانی JP Brothers سازنده اپلیکیشن کندی کمرا دست به کار شده و اپلیکیشن Rearca Gray را به اپ استور رسانده است، این اپ در واقع شبیه ساز دوربین‌های آنالوگ است و تماما مراحل عکاسی قدیمی از وارد کردن فیلم تا رویت عکس‌ها را مانند گذشته زنده می‌کند، اگر دل‌تان برای خاطرات گذشته تنگ شده Rearca Gray همینجاست.

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب