جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
21 آبان 1396, 12:56    911    0    محمد نقدی

اپل سیستم Face ID آیفون X را با ادعای بزرگی به جهان معرفی کرد، این کمپانی گفت سیستم تشخیص چهره با پیشرفته ترین ماسک‌های ساخته شده توسط هالیوود نیز فریب نخواهد خورد.

مشکلی تازه در نمایشگر آیفون X؛ خط سبز مرگ دیده می‌شود

ده روز از فروش جهانی آیفون X گذشته، یک شرکت امنیتی به نام Bkav برای ساخت یک ماسک خیلی ساده دست به کار شد و با همین ماسک توانست سیستم امنیتی Face ID را فریب دهد و قفل آیفون x را باز کند.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

فناوری depth-mapping سیستم فیس آیدی رو در رو با ماسک تیم تحقیقاتی Bkav قرار می‌گیرد، این ماسک به جای چهره واقعی برای کمراهی سیستم امنیتی آیفون X خلق شده و آنها با این ماسک دست ساز و خاص سیستم فیس آیدی را گمراه می‌سازند.

شرکت Bkav می‌گوید ساخت ماسک از 5 نوامبر آغاز شد و حدودا 5 روز به طول انجامید تا ماسک کاملا آماده شود. ماسک مورد بحث از روی یک عکس و تماما توسط چاپگرهای سه بعدی ساخته نشده است، این محصول بیشتر از سرهم بندی شکل‌های مختلف ساخته شده و غالبا کار دست است، البته بخشی از ماسک نیز توسط چاپگرهای سه بعدی ساخته شده است، البته این شرکت اعلام نکرده چند بار آزمایش فریب سیستم امنیتی Face ID با شکست مواجه شده تا در نهایت توانستند با ماسک قفل آیفون X را باز کنند.

محققان امنیتی از شرکت Bkav می‌گویند ساخت چنین ماسکی ابدا کار سخت و پیچیده‌ای نیست، بسیاری از قطعات آن در بازار موجود بوده و با هزینه‌ی 150 دلاری و یک چاپگر سه بعدی خواهید توانست ماسکی فریب دهنده داشته باشید!

آیا کاربران آیفون X باید نگران این موضوع باشند؟ تیم Bkav اعتقاد دارد که کاربران نباید هیچ گونه نگرانی داشته باشند، با این تحقیق هیچ خطری متوجه آنها نیست و هیچ‌کس به دنبال ساخت ماسک چهره آن‌ها به منظور باز کردن آیفون X آنها می‌رود.

اما افراد مشهور مانند سیاستمداران احتمالا باید نگران باشند، این تحقیق نشان می‌دهد سیستم تشخیص چهره Face ID بر خلاف ادعای اپل قابل دور زدن و فریب دادن است.

engadget

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : Face ID Apple iPhone iPhone X
بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب