جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
18 آبان 1396, 20:54    4717    0    محمد نقدی

دانلود از یوتوب همیشه برای کاربران iOS به دردسری عظیم تبدیل شده است، اپلیکیشن‌های بسیار خوبی مانند iPlay برای این منظور به اپ استور می‌رسند و پس از مدتی این اپلیکیشن ها به علت نقض قوانین کپی رایت و امثال آن حذف می‌شود.
راه ما پیدا کردن اپلیکیشن جدید است اما این راه بن بست می‌شود و اپل به زودی اپلیکیشن بعدی را نیز از کار می‌اندازد.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

استفاده از راه‌های جایگزین به نظر می‌رسد کمی دوام بیشتری داشته باشد. برای این منظور شما می‌توانید ابتدا یکی از بهترین فایل منیجرهای iOS، اپلیکشن Documents را از اپ استور بگیرید.

اپلیکیشن داکیومنت توانایی دانلود از یوتوب را ندارد اما می‌توانید به کمک یک سایت این موضوع را دنبال کنید، در اپلیکیشن داکیومنت به سایت Savefrom.net بروید. اکنون در سایت مورد بحث لینک ویدئوی یوتوب را وارد کرده و بر روی دکمه < بزنید.


در مرحله بعد سرویس Savefrom.net ویدیو را از یوتوب فراخوانی می‌کند که شما می‌توانید با تعیین کیفیت ویدیوی مورد نظر با زدن بر روی دانلود نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

از آنجا که اپلیکیشن داکیومنت رایگان است و به تازگی پلیر ویدئوی آن با امکانات فراوانی آپدیت شده این روش همچنان می‌تواند کاربرد داشته باشد.

macworld

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب