جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
11 آبان 1396, 19:37    3060    0    محمد نقدی

بعد از زلزله؛ بازی ایرانی Memoranda برای iOS عرضه شد

بازی ایرانی دو بعدی مموراندا در سبک اشاره و کلیک ساعاتی پیش به اپ استور رسید، این بازی با الهام از آثار نویسنده معروف ژاپنی یعنی هاروکی موراکامی ساخته شده است.
مموراندا با فضایی سورئال پرداخت شده و در همان نگاه اول انتظارات ما از یک بازی تا حد عنوانی بزرگ بالا خواهد رفت، با زنی جوان به نام میزوکی همراه می‌شویم که به فراموشی نزدیک است.
در شهری آرام که عالی طراحی شده با 35 کاراکتر در 40 لوکیشین روبرو هستیم، 15 قطعه موسیقی اختصاصی نیز در Memoranda همگی سعی دارند تا مانند کتاب‌های موراکامی اثر بگیریم و درگیر باشیم.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

مموراندا با قیمت 4.99 دلار در اپ استور منتظرتان است، هرچند این بازی گاهی تا سر حد ملال پیش می‌رود و شاید آن معجز‌ه‌ای نباشد که انتظار داشتیم، سختی برخی از معماها و ناتوانی از القای حس پیشرفت گیمر را در بر می‌گیرد اما با المان‌هایی نظیر طراحی بی نظیر و موسیقی آرامش بخش همچنان می‌تواند سرگرم کننده باشد.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب