جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
27 مهر 1396, 12:45    1081    0    محمد نقدی

دو سرویس موسیقی محبوب Spotify و SoundCloud ساعاتی‌ست بدون ابزار دور زدن فیلتر در ایران قابل دسترس شده‌اند، البته باید به خاطر داشته باشید که اسپاتیفای ایران را تحریم کرده و همچنان در این بی فیلتری نیز با آی‌پی ایران اسپاتیفای قابل استفاده نخواهد بود.

سرویس موسیقی آنلاین ساندکلاود اما به طور کامل در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است، ساندکلاود هرچند این روزها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و حتی زمزمه‌های تعطیل شدنش به گوش رسیده اما هنوز یکی از بزرگترین بانک‌های اطلاعاتی موسیقی جهان از آلمان است که میلیون‌ها کاربر دارد، پیش‌تر برای استفاده از این سرویس استریم موسیقی باید دست به دامان ابزار عبور از فیلترینگ می‌شدیم.

در آن سو اسپاتیفای قرار دارد که با پرداخت مبلغی ماهانه به صورت اشتراکی می‌توانید به میلیون‌ها ترک صوتی و تصویری دست برسانید، به هر سو رفع فیلتر از این دو سرویس هنوز به طور رسمی اعلام نشده و شاید همچون رفع فیلتر Waze تنها چند روز دوام داشته باشد.

به روز رسانی: بله موقتی بود، هر دو سرویس دوباره فیلتر شدند!

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : soundcloud Spotify Iran Filter
بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب