جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
23 مهر 1396, 17:26    1534    0    محمد نقدی

اپل واچ یک مرد را از مرگ حتمی نجات داد

جیمز گرین 28 ساله از بروکلین نیویورک دو سال است اپل واچ را به خاطر ردیابی فعالیت‌های دوچرخه سواری و اطلاع از اعلان‌ها خریداری کرده، او هرگز فکر نمی‌کرد که روزی این محصول زندگی‌اش را نجات دهد، اکنون اپل واچ برای ردیابی ضربان قلب او مانند یک ناجی کاربرد دارد.

جیمز گرین به خاطر سوابق بیماری خود باید به طور مداوم ضربان قلبش را چک کند، یک روز به طور اتفاقی می‌بیند چراغ هشدار HeartWatch در اپل واچ سبز شده و ضربان قلبش به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است او سریعا خود را به اورژانس یک بیمارستان می‌رساند، آنجا متوجه می‌شود که به آمبولی ریوی دچار شده و اگر کمی دیرتر به بیمارستان مراجعه می‌کرد زندگی‌اش به مرگ پیوند می‌خورد.

هزاران نفر همچون جیمز گرین برای ردیابی سلامتی، فعالیت‌های بدنی، ضربان قلب، دارو، آب و غذا از اپل واچ استفاده می‌کنند، این محصول با جمع آوری اطلاعات و نشان دادن آنها به پزشکان فرآیند بهبود زندگی بیماران را موجب شده است.

روزانه افراد بسیاری در سراسر جهان جان خود با اتفاق و بیماری‌های ناگهانی از دست می‌دهند، ساعت های هوشمند شاید روزی بهترین هشدار دهنده برای پیگیری سلامتی باشند.

cultofmac

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : اپل واچ Apple
بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب