جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
20 مهر 1396, 10:55    2116    1    محمد نقدی

مرگ در می‌زند؛ بازی Into the Dead 2 برای iOS منتشر شد

انتشار جهانی بازی Into the Dead 2 از روز گذشته آغاز شده و ما پس از 5 سال می‌توانیم همچنان با سری دوم این بازی سرگرم شویم، در محیطی آخرالزمانی قرار بگیریم و راه مقصودمان را بجوئیم.

سال 2012 قسمت نخست بازی Into the Dead در سبک رانر و اکشن عرضه شد و طراحی بسیار چشمگیر آن با تا مدت‌ها بازیکن‌ها را به خود مشغول داشت، البته Into the Dead 2 را نمی‌توان نسخه دوم بازی دانست، این عنوان جدید در پرداخت ایده‌ها ، بهبود گرافیک و مسایل دیگر ناتوان عمل کرده اما Into the Dead 2 برای سرگرم شدن خوب است.

از استودیو PikPok به عنوان سازنده Into the Dead 2 انتظار بیشتری داشتیم،  تفاوت‌های دو قسمت بازی اما در عمل آنچنان کافی نبوده و این موضوع در 5 سال فاصله‌ تا سری دوم بیشتر به چشم می‌آید، بخش داستانی بازی یکی از نققاط قوت آن محسوب می‌شود، گیم پلی نیز با کم‌ترین تغییر همچنان طبق مکانیزم‌های نسخه‌ی قبل طراحی شده است.

اسلحه در قسمت دوم Into the Dead کاربرد بیشتری دارد، زامبی‌ها نیز با انیمیشن‌های حرکتی جدید شما را با چالش روبرو خواهند کرد، پر رنگ تر شدن قسمت اکشن و داشتن مهمات کافی در نهایت استرس دوست داشتنی بازی را خفه کرده و می‌توان این نکته را اضافه کرد که رانر و اکشن در Into the Dead 2 از بالانس کافی برخوردار نیست.

شاید حس قرار گرفتن در محیطی آخرالزمانی از نسخه جدید بازی گریخته باشد اما با همه‌ی این حرف‌ها Into the Dead 2 می‌تواند سرگرم‌تان سازد.

   

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
96/07/20 ididev عضو سايت

سلام.من اینو پریروز نصبیدم و خوبه بدک نی ولی مثه قسمت یکم نی.خلاصه بگم که من ایجور بازیا رو دوسشون میدارم

--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب