جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 مهر 1396, 17:40    1161    0    محمد نقدی

با دوربین آیفون سودوکو را حل کنید؛ معرفی اپلیکیشن Magic Sudoku برای iOS

اپل با معرفی ARKit در iOS 11 واقعیت افزوده را در اختیار عموم قرار داده است، در همین زمان کم توسعه دهندگان بسیاری از این تکنولوژی هیجان انگیز در اپلیکیشن خود بهره گرفته‌اند، کیت واقعیت افزوده‌ی اپل باعث می‌شود دنیایی تازه از اپلیکیشن را در انتظار باشیم.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

پیش‌تر در اپراتک اپلیکیشن TapMeasure را معرفی کردیم که توسط دوربین آیفون می‌توانید به نقشه کشی و اندازه‌گیری اجسام مختلف مشغول شوید.

امروز اپلیکیشن Magic Sudoku را برای شما داریم، پس از اولین نصب برنامه دسترسی به دوربین را می‌خواهد. پس از دسترسی‌ لازم کافی‌ست دوربین را سمت جدول‌های سودوکو بگیرید تا تمام خانه‌ها با پاسخ صحیح و در آیفون شما نمایان شوند.

حل پازل‌های سودوکو در چند ثانیه به کمک دوربین آیفون تنها به جادو می‌ماند، اپلیکیشن Magic Sudoku این کار را به خوبی انجام می‌دهد و البته برای داشتنش باید 0.99 دلار هزینه کنید.

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب