جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
6 مهر 1396, 15:12    4485    0    محمد نقدی

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شدگیم لافت پس از سه سال انتظار Modern Combat Versus را سرانجام در سبک بازی‌های تیراندازی اول شخص نظامی راهی اپ استور کرد، پلتفرم موبایلی اکنون بازی بزرگی را تجربه خواهد کرد.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

گیم لافت با بهره گیری از انجین جدید جلوه‌های بصری خارق العاده‌ای برای این بازی در نظر دارد، Modern Combat Versus با داستانی غنی به صورت مبارزات چند نفره پیش می‌رود.

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

شما به شکل مامورین مختلف ایفاگر نقش خواهید بود، جمعا تعداد 12 مامور که هر مامور نیز مهارت منحصر به فردی داد، مامورین در مدرن کمبات ورسس چهار کلاس مهاجم، مدافع، قاتل و متخصص را شامل می‌شود.

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

رویکرد کار تیمی در Modern Combat Versus موج می‌زند، مهارت‌های منحصر به فرد مامورین با آیتم ویژه Core Changes در دسترس شما قرار می‌گیرد که با کمک کردن هم تیمی‌ها و به سرانجام رساندن ماموریت‌ها تغییرات را امکان خواهید داشت. همواره با انواع پوشش، طرح و علامت امکان شخصی سازی مامورها وجود دارد، نوار سلامتی و افزایش میزان آسیب را نیز امکان ارتقا خواهید داشت.

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

این بازی عرضه اولیه خود را طی می‌کند و تنها 5 نقشه در کنار یک حالت 4v4 با نام Zone Control وجود دارد، مناطقی از نقشه امکان تصرف دارد، مناطق مورد بحث رفته رفته پس از شروع بازی فعال می‌شود، به هم تیمی‌های خود کمک برسانید تا هر منطقه را به کنترل خود در آورد و پس از آن سراغ مناطق بیشتری بروید.

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

کنترل بازی رابط کاربری ساده‌تر شده و در نتیجه با کاهش دکمه و عناصر رابط کاربری امکان کنترل شخصت بازی را آسان تر ساخته است. بخش چپ صفحه برای حرکت شخصت بازی طراحی شده و با نگه داشتن انگشت در یک مسیر امکان دویدن فراهم می‌شود، سمت راست برای نشانه گیری و با دو بار زدن بر روی صفحه امکان نشانه گیری دقیق و یا فعالسازی مهارت مامور پیاده سازی شده است، شلیک به صورت خودکار صورت می‌گیرد تا کنترل بازی بی نقص پیش رود.

بازی Modern Combat Versus از سوی گیم لافت در اپ استور عرضه شده و پرداخت‌های درون برنامه معمول نیز دارد.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب