جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
29 شهریور 1396, 19:32    6239    0    محمد نقدی

کار واقعیت افزود جادو کردن است؛ معرفی اپلیکیشن TapMeasure برای iOS 11

اپل روز گذشته iOS 11 را در اختیار کاربران قرار داده و ما را به دنیایی جدید دعوت کرده، یکی از ویژگی‌های این دنیای جدید واقعیت افزوده یا ARKit خواهد بود، باید منتظر ماند تا اپلیکیشن و بازی‌های بسیاری بر اساس این قابلیت راهی اپ استور شوند، البته iOS 11 ویژگی زیاد دارد و ما به دنبال فرصت هستیم تا اپلیکیشن‌های به روز شده را مفصل معرفی کنیم.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

کار واقعیت افزود جادو کردن است؛ معرفی اپلیکیشن TapMeasure برای iOS 11کار واقعیت افزود جادو کردن است؛ معرفی اپلیکیشن TapMeasure برای iOS 11 

یکی از اولین اپلیکیشن‌ها که بر اساس هوش کامپیوتری و واقعیت افزوده طراحی شده TapMeasure نام دارد، این اپ یک متر دیجیتال است، با آن می‌توانید مختصات و اندازه‌ی هر چه که در تیر رس دوربین قرار می‌گیرد را به دست بیاورید.

کافی‌ست به برنامه بروید و دوربین را به طرف سوژه مورد نظر بگیرید، مختصاتی که می‌خواهید را علامت زده تا معجزه را به چشم خود ببینید.

از #iOS11 بیشتر بدانید

کار واقعیت افزود جادو کردن است؛ معرفی اپلیکیشن TapMeasure برای iOS 11کار واقعیت افزود جادو کردن است؛ معرفی اپلیکیشن TapMeasure برای iOS 11 

از TapMeasure همچنین می‌توانید برای تراز نمودن تابلو‌ها بهره بگیرید، این اپ بهترین زاویه قرار گیری تابلو را به شما نشان خواهد داد، نقشه سه بعدی از محلی که می‌خواهید به همراه جزئیاتی دقیق، مساحت، متراژ و هر آنچه که می‌خواهید با این اپ در دستان شما قرار می‌گیرد.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب