جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
28 شهریور 1396, 17:52    2595    1    محمد نقدی

قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOS

بچه‌ها را دریابید آنها به آموزش و آگاهی نیاز دارند، میچکا با مهر و آشتی اکنون از راه رسیده است. میچکا داستانی جذاب را به کمک انیمیشن و بازی روایت می‌کند تا کودکان 6 تا 12 سال در صورت لزوم از سوء استفاده‌های احتمالی در امان بمانند، آموزش باید از کودکی آغاز شود. کودک به میچیکا گوش می‌دهد و در موقعیت‌های خطرناک تنها به والدین خود اعتماد خواهد کرد، آنها را با حمایتی تمام و کمال در بر گیرید.

قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOS

میچکا را سحر شمس طراحی کرده، او متولد تهران است، همکاری با موسسات و مجلات همشهری کودک، جام‌جم، نبات کوچولو و بسیاری دیگر را در کارنامه دارد، سحر در طراحی کاراکتر جشنواره بازی‌های رایانه‌ای جزو نفرات برتر بوده و همچنین نمایشگاه‌های بسیاری را در زمینه کاراکتر و نقاشی برپا کرده است.

اپلیکیشن میچکا اولین محصول استودیو شمس به حساب می‌آید که یک کتاب داستان مصور برای کودکان فارسی زبان جهان است. کتابی آموزشی و مهم، دغدغه‌ی شمس در داستان میچکا تماما احساس می‌شود.

ویژگی‌های اپلیکیشن میچکا:

  • طراحی جذاب و بسیار به روز
  • کاراکتری دوست داشتنی؛ کودک ارتباط برقرار می‌کند
  • داستانی آموزنده و مهم به همراه انیمیشن و بازی
  • روایت داستان با روشی جالب، صدای دلنشین راوی و صداهای دلچسب
  • دقت در طراحی واقعا حیرت آور است؛ این زیبا را از دست ندهید

اپراتک تا همیشه معرفی اپلیکیشن‌های خوب ایرانی را وظیفه خود می‌داند، توسعه دهندگان‌مان را هر کجا هستند تنها نخواهیم گذاشت؛ با امتیاز و درج نظر در صفحه اپ استوری برنامه، توسعه دهنده را یاری برسانید تا بهترین متولد شود.

قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOSقصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOSقصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOSقصه‌های خوب برای بچه‌های خوب ؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی Michka در iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
96/06/28 ididev عضو سايت

سلام.واقعا جالبه برام و بسیار عالی

--------------------
  • -1

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب