جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
26 شهریور 1396, 13:23    2582    0    محمد نقدی

آیفون X

آیفون‌های جدید اپل به زودی راهی بازار‌های جهانی خواهند شد، ما در ایرانیم و دست‌مان از جهان کوتاه شده و محکومیم، باید محصولات اپل را چندین برابر قیمت واقعی بخریم.

در کانال اپراتک از خبرها عقب نخواهید ماند: https://telegram.me/appratech

آیفون 8، آیفون 8 پلاس یا آیفون X چه قیمتی در ایران خواهد داشت، سایت‌های ایرانی بسیاری به پیشواز این پرسش تلخ رفته‌اند، تلخی این سوال ذوق آدم را کور می‌کند، یعنی چه که قیمت چه خواهد بود، مگر اپل اعلام نکرده است؟!

پیش فروش آیفون X با قیمت نجومی در ایران؛ 11 میلیون تومان!
به هر حال چاره‌ای جز گمانه زنی نخواهیم داشت، دیده شده برخی از فروشگاه‌های اینترنتی امکان پیش خرید آیفون‌های جدید را فراهم کرده و به عنوان مثال قیمت نسخه 256 گیگابایتی از آیفون X در عین سخاوتمدی تا 11 میلیون تومان ذکر شده است، بله دستِ گل‌تان درد نکند!

پیش فروش آیفون X با قیمت نجومی در ایران؛ 11 میلیون تومان!

اگر خبرها را دنبال کرده باشید به خوبی می‌دانید که آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در 29 کشور و منطقه از جهان اکنون در مرحله پیش فروش قرار دارد و کمتر از یک هفته دیگر به بازار می‌رسند، داستان آیفون X کمی تفاوت دارد و این محصول با حدود دو ماه تاخیر در آبان ماه عرضه‌ی جهانی خواهد داشت.

پیش فروش آیفون X با قیمت نجومی در ایران؛ 11 میلیون تومان!

قیمت آیفون X در ایران چه باید باشد ؟

به مبلغ اعلام شده باید تعرفه واردات ، هزینه گمرک و مالیات ارزش افزوده را اضافه کنیم و همچنان هم بزنیم تا به قیمت نهایی برسم! نایب رئیس اتحادیه صنف فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری در سال گذشته تعرفه تلفن همراه 5 درصد اعلام کرد و از همان موقع 5 درصد تعرفه واردات و مالیات ارزش افزوده 9 درصد اعمال می‌شود.

آیفون‌های جدید هر ساله با قیمت‌های نجومی روبرو می‌شوند، اما قیمت آیفون X پس از دوران نقاهت که حداقل سه ماه به طول می‌انجامد به این شرح خواهد بود:

  • آیفون X نسخه 64 گیگابایتی : 4.500.000 تومان
  • آیفون X نسخه 256 گیگابایتی : 5.110.000 تومان

البته همانطور که گفتم این محصولات در ابتدای عرضه با انواع حباب قیمت روبرو شده و تا قیمت کمی به واقعیت نزدیک شود چند ماه زمان نیاز خواهیم داشت.

اپراتک

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب