جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3099
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

  بازی منچ هیچوقت گرد فراموشی به خود نمی‌گیرد و هنوز هم با گذشت سالیان بسیار با جذابیت منتظر ماست، منتظر ما تا بار دیگر دور هم جمع شویم و زندگی را از سر بگیریم.

  استودیو اینستایتل با محصولی دیگر در اپ استور حضور دارد که منچرز نام دارد، با پیشرفت تکنولوژی چرا منچ را به شکل آنلاین تجربه نکنیم و چرا سرگرم نشویم؟

  لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

  سخن از گیم پلی یک بازی کلاسیک کار آسانی نیست، منچرز توانسته با پیاده سازی قوانین همیشگی منچ و طراحی ساده محیط بازی به گیم پلی خوبی دست پیدا کند، تقریبا همه از قوانین منچ با خبرند با این حال در اولین ورود امکان تماشای قوانین به صورت اسلاید وجود دارد.

  امکان بازی به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارد، با دعوت دوستان خود به کمک نام کاربری می‌توانید با هریک به رقابت و شادی مشغول شوید، امکان بازی تا 4 نفر از طریق یک دیوایس نیز وجود دارد، برای ورود به بخش آنلاین نیاز به سکه‌ دارید که با هر بازی می‌توانید سکه به جیب بزنید و البته امکان خرید با کارت‌های شتاب نیز وجود دارد.

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

  برای ما ایرانی‌ها اغلب رایگان بودن مهم‌ترین موضوع است، باید بگوئیم که منچرز رایگان است و احتمالا رایگان می‌ماند، پرداخت های درون برنامه الزامی نیست.

  گرافیک منچرز ساده‌ی ساده خواهد بود، منچ اکنون از کاغذی چاپی به گوشی موبایل رسیده است البته که جذابیت دارد اما می‌توانست در بخش گرافیک تلاش‌های بیشتری به خود ببیند.

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

  یک تاس، جمعا 16 مهره در 4 رنگ و یک صفحه کل بازی منچ را تشکیل می‌دهد، باید تاس را به امید آوردن عدد 6 به زمین پرت کنید و هر جه زودتر 4 مهره خود را از خانه‌های دایراه‌ای به 4 خانه نهایی برسانید، در بین راه‌ها می‌توانید مهره‌های حریف را از راه به در سازید.

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

   موسیقی آرام و صداگذاری با گرافیک ساده هم صدا شده و صداهای ریختن تاس و حرکت مهره در کنار یک صدا برای زمانی که نوبت شما می‌رسد.

  خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

  منچرز می‌تواند ساعت‌ها سرگرم‌تان سازد و در آخر هفته‌ها همراه‌تان، حالا که دل کندن از گوشی امکان ندارد پس بار دیگر با عناوینی چون منچرز صمیمت را بجوئیم. امروز را دریابیم زیرا خیلی زود دیر می‌شود.

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  118 مگابایت
  آیفون، آیپاد و آیپد
  iOS 8 و بالاتر
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب