جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
20 شهریور 1396, 18:16    8057    0    محمد نقدی

بازی منچ هیچوقت گرد فراموشی به خود نمی‌گیرد و هنوز هم با گذشت سالیان بسیار با جذابیت منتظر ماست، منتظر ما تا بار دیگر دور هم جمع شویم و زندگی را از سر بگیریم.

استودیو اینستایتل با محصولی دیگر در اپ استور حضور دارد که منچرز نام دارد، با پیشرفت تکنولوژی چرا منچ را به شکل آنلاین تجربه نکنیم و چرا سرگرم نشویم؟

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

سخن از گیم پلی یک بازی کلاسیک کار آسانی نیست، منچرز توانسته با پیاده سازی قوانین همیشگی منچ و طراحی ساده محیط بازی به گیم پلی خوبی دست پیدا کند، تقریبا همه از قوانین منچ با خبرند با این حال در اولین ورود امکان تماشای قوانین به صورت اسلاید وجود دارد.

امکان بازی به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارد، با دعوت دوستان خود به کمک نام کاربری می‌توانید با هریک به رقابت و شادی مشغول شوید، امکان بازی تا 4 نفر از طریق یک دیوایس نیز وجود دارد، برای ورود به بخش آنلاین نیاز به سکه‌ دارید که با هر بازی می‌توانید سکه به جیب بزنید و البته امکان خرید با کارت‌های شتاب نیز وجود دارد.

خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

برای ما ایرانی‌ها اغلب رایگان بودن مهم‌ترین موضوع است، باید بگوئیم که منچرز رایگان است و احتمالا رایگان می‌ماند، پرداخت های درون برنامه الزامی نیست.

گرافیک منچرز ساده‌ی ساده خواهد بود، منچ اکنون از کاغذی چاپی به گوشی موبایل رسیده است البته که جذابیت دارد اما می‌توانست در بخش گرافیک تلاش‌های بیشتری به خود ببیند.

خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

یک تاس، جمعا 16 مهره در 4 رنگ و یک صفحه کل بازی منچ را تشکیل می‌دهد، باید تاس را به امید آوردن عدد 6 به زمین پرت کنید و هر جه زودتر 4 مهره خود را از خانه‌های دایراه‌ای به 4 خانه نهایی برسانید، در بین راه‌ها می‌توانید مهره‌های حریف را از راه به در سازید.

خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

 موسیقی آرام و صداگذاری با گرافیک ساده هم صدا شده و صداهای ریختن تاس و حرکت مهره در کنار یک صدا برای زمانی که نوبت شما می‌رسد.

خاطره بازی آنلاین می‌شود؛ معرفی بازی ایرانی منچرز برای iOS

منچرز می‌تواند ساعت‌ها سرگرم‌تان سازد و در آخر هفته‌ها همراه‌تان، حالا که دل کندن از گوشی امکان ندارد پس بار دیگر با عناوینی چون منچرز صمیمت را بجوئیم. امروز را دریابیم زیرا خیلی زود دیر می‌شود.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب