جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
16 شهریور 1396, 17:18    2827    0    محمد نقدی

حمله کن؛ معرفی بازی اکشن و جذاب Forward Assault برای iOS

بازی Forward Assault به تازگی برای iOS در سبک تیراندازی عرضه شده است که می‌توانید به صورت چند نفره تاکتیک‌های آنچنانی را پیش بگیرید. جلو بروید و نیروهای خود را مراقب باشید، ماموریت‌های بسیاری پیش رو دارید و باید هر آنچه در توان دارید به کار بگیرید تا در لیگ FPS بهترین باشید.

اقدامی سریع لازم دارید تا دشمن را سر جای خود بنشانید، به سال 1999 خواهید رفت و در آن دوران باید با سلاح‌های مختلف زندگی را با جنگ دنبال کنید.

این بازی در مدت کم انتشار خود به یکی از عناوین مورد توجه در دنیای اکشن تبدیل شده و برخی آن را بهترین بازی FPS چند نفره در موبایل می‌دانند.

فریم ریت روان، گرافیک قابل قبول و مکانیزم ساده بازی از Forward Assault عنوانی قابل توجه به وجود آورده است. رو به جلو، رو به حمله قرار بگیرید.

بازی Forward Assault به صورت رایگان از سوی استودیوی Blayze Games طراحی شده، همانی که Bullet Force را در کارنامه دارد.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

رو به جلو حمله کن؛ معرفی بازی اکشن و جذاب Forward Assault برای iOSرو به جلو حمله کن؛ معرفی بازی اکشن و جذاب Forward Assault برای iOSرو به جلو حمله کن؛ معرفی بازی اکشن و جذاب Forward Assault برای iOSرو به جلو حمله کن؛ معرفی بازی اکشن و جذاب Forward Assault برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب