جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
12 شهریور 1396, 16:54    712    1    محمد نقدی

او چشم انتظار است؛ تصاویری از محل رونمایی آیفون 8 منتشر شد

اپل به زودی در 21 شهریور از آیفون 8 طی رویدادی ویژه پرده‌بردای خواهد کرد، سالن نمایش استیو جابز میزبان این رونمایی خواهد بود. کنفرانس رونمایی از آیفون‌های آینده طبق دعوتنامه‌های ارسالی راس ساعت 21:30 (بوقت تهران) در سالن تئاتر استیو جابز برگزار می‌شود، این مراسم در خارج از ساختمان مرکزی اپل (سفینه فضایی) در شهر کوپرتینو برپا خواهد شد و ما تا امروز هیچ تصور و تصویری از سالن مورد بحث نداشتیم، سایت Mac Magazine در صفحه‌ اینستاگرام خود تصاویری به اشتراک گذاشته و گفته این تصاویر از داخل سالن استیو جابز گرفته شده است.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

او چشم انتظار است؛ تصاویری از محل رونمایی آیفون 8 منتشر شد

پیش از این مراسم سالانه‌ی رونمایی از آیفون‌های جدید در سالن بیل گراهام برگزار می‌شد، خبرنگاران از رسانه‌های معروف در یکی از بزرگترین رویداد های فناوری جهان جمع می‌شوند، سالن بیل گراهام می‌توانست 8500 را میزبان باشد اما سالن استیو جابز گنجایش کمتری دارد و مشخص نیست اپل چه تدبیری برای تعداد زیاد خبرنگار در پیش می‌گیرد، امسال آیفون ده ساله شده و تمام دنیا به روز رونمایی از آیفون 8 چشم دوخته‌اند.

او چشم انتظار است؛ تصاویری از محل رونمایی آیفون 8 منتشر شد

به زودی و در رویداد 21 شهریور اپل آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس و البته آیفون ادیشن را معرفی خواهد کرد. در خبرها خواندیم که احتمالا رونمایی از نسل جدید اپل تی وی و ساعت هوشمند اپل واچ تیز در روز رونمایی آیفون 8 دور از ذهن نیست.

منبع: Mashable

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
96/06/13 ididev عضو سايت

سلام.بسیـــــــــار عالــــــــــی.فکر میکردیم تو اپـل پـــــــارک برگزار میشه ولی مثه اینکه تو کوپرتینو هستheart_eyesrelaxed

--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب