جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
6 شهریور 1396, 09:45    779    1    فریبرز جعفرزاده

از دست دادن فایل های داده مهم یا پوشه می تواند شما را به وضعیت پر تنش و سخت تر برساندتصور کنید در یک ساعت فایل هایتان را از دست داده اید . در حال اینکه ساعت ها برای این فایل ها زمان گذاشته بودید و حالا شما هیچ زمان و انرژی برای انجام این کار ندارید. اکثر مردم در چنین شرایطی وحشت زده می شوند، اما کاری که باید انجام دهید این است که حرکت عاقلانه انجام دهید و نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان را برای بازیابی فایل از دست رفته دانلود کنید.
سوال اینجاست که کدام نرم افزار بازیابی فایل برای بازیابی اطلاعات از دست رفته قابل اطمینان است. پاسخ این سوال در EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 است. شما مقدار زیادی از نرم افزار بازیابی را در اینترنت پیدا خواهید کرد، اما EaseUS قابل اطمینان ترین است زیرا می تواند فایل ها را بازیابی کند، که ممکن است شما به طور تصادفی حذف یا از بین بردن به علت دلیلی دیگر مانند حمله بدافزار، سقوط سیستم و غیره در هیچ زمان. بیایید به برخی از ویژگی های قابل توجه از EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 نگاهی بیندازیم.

فرآیند بازیابی آسان
بازیابی داده های از دست رفته از سیستم شما با نرم افزار بازیابی از EaseUS آسان به عنوان ABC است. در سه مرحله فقط شما فایل های داده های از دست رفته در مقابل شما را دارند. همه شما باید انجام دهید این است که نرم افزار را راه اندازی کنید، درایو را برای اسکن انتخاب کنید، و نتایج قبل از شما پیش نمایش می شود. از آنجا، شما باید فایلهایی را که میخواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و فایل (ها) در هیچ زمان بازیابی نمیشود. فایل هایی که ما تصادفا حذف می کنیم ابتدا به سطل آشغال بروید. با این حال، اگر فایل ها از سطل آشغال پاک شوند، EaseUS می تواند سرویس های بازیابی بازیافت را نیز فراهم کند.
پشتیبانی از دستگاه های مختلف
یکی از قابل توجه ترین ویژگی های EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 این است که می تواند به شما در بازیابی اطلاعات از دستگاه های مختلف کمک کند. این که آیا آن یک کارت حافظه یا یک کارت حافظه USB، هارد دیسک خارجی یا یک دستگاه تلفن همراه است یا خیر، می توانید به محبوب ترین نرم افزار بازیابی از EaseUS تکیه کنید.
اسکن سریع و عمیق
نرم افزار بازیابی EaseUS دو نوع مختلف اسکن برای بازیابی اطلاعات شما ارائه می دهد. شما می توانید اسکن سریع یا اسکن عمیق را انتخاب کنید. اسکن سریع می تواند مفید باشد اگر شما در زمان کوتاه هستند و به دنبال ابزار بازیابی سریع برای بازیابی فایل های از دست رفته. با این حال، اگر قادر به بازیابی فایل با استفاده از حالت اسکن سریع نیستید، می توانید اسکن عمیق را انتخاب کنید. این سیستم شما را به طور کامل برای فایل های از دست رفته جستجو می کند، به همین دلیل زمان بیشتری را نسبت به اسکن سریع انجام می دهد.
برای خلاصه کردن، داشتن EaseUS Data Recovery Wizard 11.6 در سیستم شما نصب شده است که می تواند شما را از فرود به وضعیت استرس زائی اطلاعات جلوگیری کند. اکنون نسخه آزمایشی را از وبسایت خود دانلود کنید تا ایده ویژگی های استثنایی این نرم افزار بازیابی را داشته باشید.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

با عرض سلام فریبرز جعفرزاده هستم ، 7 سالی میشه پا به دنیای اپل گذاشتم و از همون لحظات اولیه بعد از خرید اولین آی دیوایسم به سیستم عامل iOS خیلی علاقمند شدم و علاقه زیادم به این سیستم عامل و اپل موجب راه اندازی اپراتک و خدمت رسانی به کاربرای فارسی زبان شد.

مطالب مشابه :

نظرات

Klara
96/06/6 Klara عضو سايت

سلام. 

عالیه خیلی ممنون. 

  • +2

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب