جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
4 شهریور 1396, 19:50    3404    0    محمد نقدی

ارباب سایه‌ها ؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمد

ویرایشی دیگر از بازی Shadow Fight به اپ استور آمده که محصولی جدید از سازندگان وکتور است، این بازی Shadow Fight 2 Special Edition نام دارد و آمده تا ساعت‌های متوالی در مبارزه سرگرم شوید.

استودیوی Nekki با معرفی وکتور سبکی دوست داشتنی را دنبال کرد و امروز در بخش فایتینگ چون الماسی می‌درخشد. اولین سری از Shadow Fight میلیون‌ها بار دانلود شده و نشان داد که می‌توان به آینده‌ی بازی‌های فایتینگ در اسمارت فون‌ها امیدوار بود.

Shadow Fight 2 رایگان بود و اکنون با داستانی تازه از راه رسیده است که تا ده ساعت گیم پلی دارد، بدون پرداخت درون برنامه سیستم انرژی شما همیشه پر خواهد بود. بازی مورد بحث به قیمت 4.99 در اپ استور عرضه می‌شود و خالی از تبلیغات مزاحم خواهد بود. بازی Shadow Fight 3 به زودی از راه می‌رسد و محصول آینده Nekki می‌تواند بهترین بازی سال 2017 شود، تا آن موقع نسخه‌ی اسپشال ادیشن بازی Shadow Fight 2 را از دست ندهید.

در تلگرام همراهِ ما باشید، همراه‌تان خواهیم بود: https://t.me/appratech

ارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمد 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب