جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3099
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  ارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمد

  ارباب سایه‌ها ؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمد

  ویرایشی دیگر از بازی Shadow Fight به اپ استور آمده که محصولی جدید از سازندگان وکتور است، این بازی Shadow Fight 2 Special Edition نام دارد و آمده تا ساعت‌های متوالی در مبارزه سرگرم شوید.

  استودیوی Nekki با معرفی وکتور سبکی دوست داشتنی را دنبال کرد و امروز در بخش فایتینگ چون الماسی می‌درخشد. اولین سری از Shadow Fight میلیون‌ها بار دانلود شده و نشان داد که می‌توان به آینده‌ی بازی‌های فایتینگ در اسمارت فون‌ها امیدوار بود.

  Shadow Fight 2 رایگان بود و اکنون با داستانی تازه از راه رسیده است که تا ده ساعت گیم پلی دارد، بدون پرداخت درون برنامه سیستم انرژی شما همیشه پر خواهد بود. بازی مورد بحث به قیمت 4.99 در اپ استور عرضه می‌شود و خالی از تبلیغات مزاحم خواهد بود. بازی Shadow Fight 3 به زودی از راه می‌رسد و محصول آینده Nekki می‌تواند بهترین بازی سال 2017 شود، تا آن موقع نسخه‌ی اسپشال ادیشن بازی Shadow Fight 2 را از دست ندهید.

  در تلگرام همراهِ ما باشید، همراه‌تان خواهیم بود: https://t.me/appratech

  ارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمدارباب سایه‌ها؛ بازی Shadow Fight 2 Special Edition به اپ استور آمد 

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  365 مگابایت
  آیفون، آیپاد و آیپد
  iOS 8 و بالاتر
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب