جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
4 شهریور 1396, 18:49    4894    0    محمد نقدی

رقیبی تازه برای اینستاگرام و اسنپ‌چت ؛ معرفی شبکه اجتماعی Polygram برای iOS

هوش مصنوعی و تعامل امروزه در اپلیکیشن‌ها می‌رود تا حرف اول باشد، فناوری‌های جدید رفته رفته جای خود را بین اپلیکیشن‌ها پیدا می‌کنند. امروز اپلیکیشن پلیگرام را معرفی خواهیم کرد، شبکه اجتماعی مورد بحث چهره را به صورت خودکار شناسایی کرده و می‌تواند رقیبی جدی برای اینستاگرام و اسنپ‌چت باشد.

تفسیر و تشخیص چهره به خوبی در اپلیکیشن‌هایی نظیر فیس اپ جواب داده و پلیگرام تازه‌ترین نمونه به حساب می‌آید که می‌توانید از آن برای ارتباطی نزدیک‌تر با دیگران استفاده نمایید.

در تلگرام همراهِ ما باشید، همراه‌تان خواهیم بود: https://t.me/appratech

رقیبی تازه برای اینستاگرام و اسنپ‌چت ؛ معرفی شبکه اجتماعی Polygram برای iOSرقیبی تازه برای اینستاگرام و اسنپ‌چت ؛ معرفی شبکه اجتماعی Polygram برای iOS

چهره خود را حالتی غمگین داده و یا خنده سر دهید، پلیگرام بهترین اموجی را به صورت زنده انتخاب کرده و برای دوستان‌تان می‌فرستد، بهترین ارتباط را با پلیگرام به تجربه برسانید.

بازخورد دیگران می‌تواند محبوبیت تصاویر یا ویدئوها را مشخص نمایند، پلیگرام در این زمینه نیز بهترین است. فیلترها آماده‌اند تا جذاب ترین چهره را داشته باشید، فیلترهایی که توسط متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی طراحی شده در اختیارتان قرار می‌گیرد.

رقیبی تازه برای اینستاگرام و اسنپ‌چت ؛ معرفی شبکه اجتماعی Polygram برای iOSرقیبی تازه برای اینستاگرام و اسنپ‌چت ؛ معرفی شبکه اجتماعی Polygram برای iOS

امکان ساخت اموجی‌های متحرک نیز فراهم شده تا بتوانید شکلکی اختصاصی از خود را با دوستان‌تان در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید، امکان اطلاع از موقعیت مکانی افراد که پست مشترک را می‌بینند نیز در پلیگرام وجود دارد.

پلیگرام به صورت رایگان از سوی کلیپو در اپ استور عرضه شده است، این اپ فعلا برای iOS در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب