جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3105
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  خارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOS

  خارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOS

  استودیو ارکا گیمز را با بازی ایرانی Second Gear در سبک درگ ریسینگ در خاطر داریم، اکنون با عنوانی تازه آمده تا دوستداران ماشین سواری را به هیجان نزدیک سازد. همانند دنده دو، ترافیک نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و احتمالا ساعت‌ها شما با اشتیاق به ترافیک بازی مشغول می‌شوید.

  در این بازی همانند Traffic Racer ماشین را در مسیری مستقیم حرکت می‌دهید، البته بازی‌های این چنینی محدودیت‌هایی دارند و سازنده با تقویت المان‌های مختلف نظیر گرافیک و امکان شخصی سازی اتومبیل قصد دارد به دنده دو ترافیک، جذابیت تزریق کند.

  پنج حالت گیم پلی همانند عناوین مشابه حالت‌های مرحله‌ای، بی پایان، زمان دار، تفریجی و روزانه را شامل می‌شود؛ از نظر گرافیک شک نداریم با عنوانی رده بالا روبرو هستیم، در کنار جاده‌های متنوع اتومبیل‌های ایرانی و خارجی نیز در بازی حضور دارند اما تعدادشان زیاد نیست و در آخر موسیقی بازی خالی از جذابیت است.

   بازی به صورت رایگان عرضه شده و اجباری در پرداخت‌های درون برنامه وجود ندارد، اما برای خرید آیتم‌های لازم به استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای نیاز است! در کنار همه‌ی مواردی که اشاره کردیم دنده دو ترافیک را تجربه کنید و لذت ببرید.

  خارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOS 

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  407
  آیفون، آیپاد و آیپد
  iOS 8 و بالاتر
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب