جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
18 تیر 1396, 12:20    9712    0    محمد نقدی

خارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOS

استودیو ارکا گیمز را با بازی ایرانی Second Gear در سبک درگ ریسینگ در خاطر داریم، اکنون با عنوانی تازه آمده تا دوستداران ماشین سواری را به هیجان نزدیک سازد. همانند دنده دو، ترافیک نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و احتمالا ساعت‌ها شما با اشتیاق به ترافیک بازی مشغول می‌شوید.

در این بازی همانند Traffic Racer ماشین را در مسیری مستقیم حرکت می‌دهید، البته بازی‌های این چنینی محدودیت‌هایی دارند و سازنده با تقویت المان‌های مختلف نظیر گرافیک و امکان شخصی سازی اتومبیل قصد دارد به دنده دو ترافیک، جذابیت تزریق کند.

پنج حالت گیم پلی همانند عناوین مشابه حالت‌های مرحله‌ای، بی پایان، زمان دار، تفریجی و روزانه را شامل می‌شود؛ از نظر گرافیک شک نداریم با عنوانی رده بالا روبرو هستیم، در کنار جاده‌های متنوع اتومبیل‌های ایرانی و خارجی نیز در بازی حضور دارند اما تعدادشان زیاد نیست و در آخر موسیقی بازی خالی از جذابیت است.

 بازی به صورت رایگان عرضه شده و اجباری در پرداخت‌های درون برنامه وجود ندارد، اما برای خرید آیتم‌های لازم به استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای نیاز است! در کنار همه‌ی مواردی که اشاره کردیم دنده دو ترافیک را تجربه کنید و لذت ببرید.

خارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOSخارج از محدوده؛ معرفی بازی ایرانی دنده دو : ترافیک برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب