جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
10 تیر 1396, 20:32    4040    0    محمد نقدی

اپلیکیشن تغییر چهر محصولی جدید از مایکروسافت؛ معرفی Face Swap

اپلیکیشن Face Swap محصولی تازه از مایکروسافت است که می‌توانید از آن برای تغییر چهره به شکلی حرفه‌ای بهره مند شوید، فیس سواپ جزئی از پروژه بزرگ گاراژ مایکروسافت به حساب می‌آید و با آن به سرگرمی خواهید رسید.

اپلیکیشن تغییر چهره محصولی جدید از مایکروسافت؛ معرفی Face Swapاپلیکیشن تغییر چهره محصولی جدید از مایکروسافت؛ معرفی Face Swap 

مدل مو را تغییر داده، لباسی دیگر بر تن خود بچسبانید و به ظاهر دلخواه برسید، اپلیکیشن‌های تغییر چهره بسیاری برای iOS در دسترس قرار دارد اما مایکروسافت Face Swap را به عنوان برنامه‌ای جذاب برای جابه جایی و تغییر چهره‌ها با افراد معروف به اپ استور آورده است.

 اپلیکیشن تغییر چهره محصولی جدید از مایکروسافت؛ معرفی Face Swapاپلیکیشن تغییر چهره محصولی جدید از مایکروسافت؛ معرفی Face Swap

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب