جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
22 آبان 1392, 11:24    1249    0    فریبرز جعفرزاده

آیپد مینی نسل دوم 5 برابر سریع تر از نسل اولیه خود می باشد!

 همانطور که شاهد بودید اپل روز گذشته بطور غیره منتظره فروش آیپد مینی نسل دوم را آغاز کرد، و John Poole به سرعت آزمایشات خود را برروی پردازنده نسل دوم از آیپد مینی آغاز کرد.

John Poole گزارش می دهد که سرعت پردازنده A7 آیپد مینی نسل دوم همچون آیفون 5S برابر 1.3 گیگاهرتز می باشد که 100 مگاهرتز کندتر از پردازنده A7 موجود در آیپد ایر می باشد که دلیل این کندی در پردازنده آیپد مینی نسل دوم می تواند سایز کوچک تر باتری و خنک کننده ی آن باشد. آزمایشات نشان می دهد آیپد مینی نسل دوم 5 برابر سریعتر از نسل اولیه خود و 7 درصد کندتر از آیپد ایر می باشد.

همچنین در جدول زیر می توانید تفاوت سرعت و قدرت پردازنده آیپد مینی نسل دوم را با دیگر نسل های آیپد به خوبی مشاهده کنید.

آیپد مینی نسل دوم 5 برابر سریع تر از نسل اولیه خود می باشد!

 منبع: primatelabs

ترجمه: اپراتک

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

با عرض سلام فریبرز جعفرزاده هستم ، 7 سالی میشه پا به دنیای اپل گذاشتم و از همون لحظات اولیه بعد از خرید اولین آی دیوایسم به سیستم عامل iOS خیلی علاقمند شدم و علاقه زیادم به این سیستم عامل و اپل موجب راه اندازی اپراتک و خدمت رسانی به کاربرای فارسی زبان شد.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب