جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3101
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  پخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS

  پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS

  آپارات سرویس به اشتراک گذاری ویدئو برای کاربران ایرانی‌ست، یوتوب در داخل کشور فیلتر است و امروز که تصویر نقشی حیاتی در زندگی همه ما دارد ضرورت وجود سرویسی مشابه - هرچند محدود و کوچک‌شده- بیش از هر زمانی حس می‌شود.

  پخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOSپخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS 

  طی سال‌های گذشته آپارات سرویس خود را گسترش داد و علاوه بر به اشتراک گذاری محتوا امکان پخش زنده‌ی برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی را با سایت و اپلیکیشن خود میسر ساخته است، این موضوع در همان صفحه‌ی اصلی در دسترس کاربران قرار دارد.

  پخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOSپخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS 

  پخش زنده تلویزیون در آپارات همچنان مراحل آزمایشی را طی می‌کند و در مرحله‌ی نخست تنها امکان تعیین کیفیت تصویر و صدا را در چهار کیفیت متفاوت بسته به سرعت اینترنت کاربر داراست و ویژگی‌هایی نظیر ضبط ویدئو و اعلام برنامه‌ها هنوز به چشم نمی‌خورد، بعدا شاید.

  پخش زنده برنامه‌های شبکه‌های مختلف نظیر شبکه یک، دو، سه، آی فیلم، چهار، پنج، خبر، تماشا و نسیم با چند کیفیت قابل دریافت است، دسترسی به پخش تلویزیون از همان صفحه‌ی اصلی امکان دارد.

  در اپراتک همواره حامی اپلیکیشن‌های ایرانی هستیم، با ما در تلگرام باشید: https://t.me/appratech

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  13 مگابایت
  آیفون، آیپاد و آیپد
  iOS 8 و بالاتر
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب