جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 خرداد 1396, 18:35    5353    0    محمد نقدی

پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS

آپارات سرویس به اشتراک گذاری ویدئو برای کاربران ایرانی‌ست، یوتوب در داخل کشور فیلتر است و امروز که تصویر نقشی حیاتی در زندگی همه ما دارد ضرورت وجود سرویسی مشابه - هرچند محدود و کوچک‌شده- بیش از هر زمانی حس می‌شود.

پخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOSپخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS 

طی سال‌های گذشته آپارات سرویس خود را گسترش داد و علاوه بر به اشتراک گذاری محتوا امکان پخش زنده‌ی برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی را با سایت و اپلیکیشن خود میسر ساخته است، این موضوع در همان صفحه‌ی اصلی در دسترس کاربران قرار دارد.

پخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOSپخش زنده شبکه های تلویزیونی ایران؛ معرفی اپلیکیشن آپارات برای iOS 

پخش زنده تلویزیون در آپارات همچنان مراحل آزمایشی را طی می‌کند و در مرحله‌ی نخست تنها امکان تعیین کیفیت تصویر و صدا را در چهار کیفیت متفاوت بسته به سرعت اینترنت کاربر داراست و ویژگی‌هایی نظیر ضبط ویدئو و اعلام برنامه‌ها هنوز به چشم نمی‌خورد، بعدا شاید.

پخش زنده برنامه‌های شبکه‌های مختلف نظیر شبکه یک، دو، سه، آی فیلم، چهار، پنج، خبر، تماشا و نسیم با چند کیفیت قابل دریافت است، دسترسی به پخش تلویزیون از همان صفحه‌ی اصلی امکان دارد.

در اپراتک همواره حامی اپلیکیشن‌های ایرانی هستیم، با ما در تلگرام باشید: https://t.me/appratech

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب