جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
15 خرداد 1396, 21:56    608    0    محمد نقدی

اپل در جریان کنفرانس WWDC 2017 از WatchOS 4 رونمایی کرد. اپل واچ به عنوان پر فروش ترین ساعت هوشمند جهان اکنون با سیستم عامل جدید نفسی تازه می‌گیرد.

واچ فیس‌ها ساختار داینامیک‌تری پیدا کرده و اکنون بر اساس زمان و مکان‌تان تغییر می‌کنند، همچنین در واچ فیس اطلاعات به صورت خودکار نمایش داده می‌شوند و یادگیری ماشینی کم کم بهتر می‌شود.

اپلیکیشن ‌های اپل واچ نظیر ورزش نیز با به روز رسانی اساسی روبرو شده و به این ترتیب مربی هوشمند و شخصی سازی بیشتر را به ارمغان

می‌آورند.

اپلیکیشن موسیقی نیز برای اپل واچ معرفی شد، در WatchOS 4 امکان اتصال به دستگاه‌های ورزشی موجود در باشگاه تعریف وجود دارد، این ارتباط از طریق NFC انجام می‌شود.

اپلیکیشن Workout

اهداف‌تان را تعیین کنید،  Workout می گوید به عنوان مثال که چقدر باید راه بروید یا بدوید تا به هدف برسید. دستاوردها را با مربی هوشمند اپل واچ به سرانجام برسانید.

لحظه به لحظه با اپل و بیشتر از آن: https://telegram.me/appratech

منبع: TheVerge

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : WatchOS 4 Apple WWDC
بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب