جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
13 خرداد 1396, 20:05    2362    0    محمد نقدی

با این اپ به آرامش برسید؛ معرفی Mind Journey برای آیفون

اینکه تکنولوژی بسیار خوب است و کارها را به سوی آسودگی پیش برده حرفی در آن نیست. اما باید این را از من قبول کنید که تکنولوژی و هرآنچه در صفحه‌ی موبایل‌تان می‌بینید رفته رفته شما را به سوی سطحی نگری رسانده.

استرس امری عادی شده و بسیاری در در روابط مشکل داریم و در این زمان خواسته‌های جهان مدرن ما را به جایی برده که نپرس! شب‌ها به سختی خواب می‌رویم، روزها بی‌حوصله‌ایم، سلامت جسمی و روحی مورد اذیت قرار گرفته و خلاصه در یک کلام از آن حالت تعادل خارج شده‌ایم؛ اما چاره کجاست؟

اگر این حرف‌ها به گوش‌تان آشناست باید همراه ما باشید تا رفته رفته آن آرامشِ آرزو شده را به دست بیاوریم. امروز Mind Journey را به عنوان چراغِ راه‌مان برگزیده‌ایم.

با این اپلیکیشن به آرامش برسید؛ معرفی Mind Journey برای آیفونبا این اپلیکیشن به آرامش برسید؛ معرفی Mind Journey برای آیفون 

اپلیکیشن Mind Journey با چهار بخش مختلف، عمیقا برای شما آرامش می‌خواهد.

  • صدا؛ آموزش صوتی درس‌هایی شامل مدیتشین، ارتباط با دیگران و افزایش تمرکز
  • ویدئو؛ ویدئوها با صداهای آرامش بخش همراه می‌شود
  • رنگ آمیزی؛ اینکه رنگ آمیزی و نقاشی ما را به آرامش می‌رساند موضوعی ثابت شده است
  • بازی‌؛ بازی‌ها با فعالیت‌هایی ساده نظیر سوایپ بر روی صفحه و کشیدن اشکال مختلف

با این اپلیکیشن به آرامش برسید؛ معرفی Mind Journey برای آیفونبا این اپلیکیشن به آرامش برسید؛ معرفی Mind Journey برای آیفون 

اپلیکیشن Mind Journey به صورت رایگان عرضه شده اما خرید درون برنامه دارد، در موارد چهار گانه‌یِ بالا شما به بخشی محدود دسترسی دارید و برای بیشتر داشتن باید هزینه کنید، البته اگر حالتان آنچنان وخیم نیست نیاز به خرید‌های درون برنامه ندارید و اصولا با موارد رایگان Mind Journey کارتان راه می‌افتد.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب