جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
29 اردیبهشت 1396, 16:44    1149    0    محمد نقدی

دستیار صوتی سیری مقابل گوگل اسیستنت؛ کدام باهوش تر است؟

اگر تا به این لحظه خبردار نشده‌اید باید بگوئیم که دستیار صوتی گوگل اسیستنت اکنون برای iOS در اپ استور عرضه شده است. اکثرا سیری را می‌خواهند و گوگل اسیستنت احتمالا موضوعی خوشحال کننده تنها برای تعداد کمی از کاربران iOS است.

نمی‌شود دستیار گوگل را با کلید هوم فراخواند یا حتی در بسیاری از جاها و به علت محدودیت‌های iOS، گوگل اسیستنت با درهای بسته روبروست، در مواردی که تنها سیری اجازه‌ی ورود دارد.

با همه‌ی این حرف‌ها می‌گویند گوگل اسیستنت باهوش است، برای داستانی رقابتی باید تا معرفی iOS 11 صبور باشیم، اعتقاد داریم که بهترین زمان برای تغییرات اساسی در سیری فرا رسیده است.

در چنین شرایطی دو دستیار صوتی سیری و گوگل اسیستنت به مصاف هم می‌روند تا این قضیه اثبات شود که کدام یک بهترین است، به دور از همه‌ی این پیش داوری‌ها ویدئو را تماشا نمائید.

از همان ابتدا سیری با آیفون ادغام شده بود و کمی بیشتر به درون سیستم عامل دسترسی داشت، تقریبا مواردی که امروز گوگل اسیستنت در اختیار دارد.

دستیار گوگل به بسیاری از اپلیکیشن‌ها دسترسی ندارد و حتی با گفتن Ok.Google فعال نمی‌شود. سیری اما با Hey.Siri فعال شده و کمی عمیق تر به اپلیکیشن‌ها نفوذ دارد؛ بی‌رحمانه است.

اپراتک را در تلگرام دریابید: https://telegram.me/appratech

در نگاهی کلی می‌توان گفت سیری با همه‌ی دلنشینی، هوشی ضعیف‍تر دارد. به عنوان مثال در این تست از هر دو سوال می‌شود که قد رئیس جمهور ایالات متحده چند است، سیری این موضوع را به کمک جستجوی وب نمایش می‌دهد، اما گوگل اسیستنت دقیقا شما را به پاسخ می‌رساند. سوال دو بخش دارد که اول رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا چه کسی است و دوم، قد این فرد چقدر است. گوگل اسیستنت با پاسخ‌های کوتاه مانند گفتگویی واقعی سعی بر تعامل با کاربر دارد اما سیری بیشتر اهل گپ زدن است. گاهی سوال قبلی را فراموش کرده و گاهی برای درخواستی باید یک سوال را به چند روش مختلف بپرسید.
درخواست‌های پیچیده‌تر و دو قسمتی از سیری نظیر خاموش کردن بلوتوث و وای‌-فای، اغلب تنها به خاموش شدن وای فای منتهی می‌شود، کاملا واضح است گوگل اسیستنت چنین دسترسی‌های نخواهد داشت.
منبع: iPhoneHacks

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب