جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
24 اردیبهشت 1396, 20:59    2690    0    محمد نقدی

هیجان در اوج؛ دانلود بازی مسابقات اتومبیل‌رانی NASCAR Heat Mobile برای iOS

در زمینه‌ی بازی‌های اتومبیل‌رانی عنوان کم نداریم، از آسفالت گرفته تا Real Racing و Need For Speed ، اینها نام‌های بزرگی‌ست که در ذهن‌مان ردیف می‌شوند. این را قبول داریم که همیشه سخت است انتخابی جدید، اما گاهی پیش آمده که عنوانی چون ستاره می‌درخشد تا بل دیده شود.

بازی NASCAR Heat Mobile شما را به رقابت داخل پیست می‌خواند، از آن شبیه‌سازی تا حد کنسول به همراه المان‌های ماجراجویی انتظار داشته باشید. همان ابتدا یک بخش تمرینی را از سر خواهید گذراند، پس از انتخاب حالت بازی به رقابت هدایت می‌شوید، شخصی سازی اتومبیل در NASCAR Heat Mobile نظرتان را خواهد کرفت، شخصی سازی تا بی‌نهایت ادامه دارد.

رابط کاربری بازی، گیم پلی و هوش مصنوعی در کنار گرافیک واقعی چهار استاندارد بزرگ NASCAR Heat Mobile محسوب می‌شود، نقشه را دنبال کرده و مرحله مرحله با هیجان پیش بروید، برنده باشید و بهترین.

هیجان در اوج؛ دانلود بازی مسابقات اتومبیل‌رانی NASCAR Heat Mobile برای iOSهیجان در اوج؛ دانلود بازی مسابقات اتومبیل‌رانی NASCAR Heat Mobile برای iOSهیجان در اوج؛ دانلود بازی مسابقات اتومبیل‌رانی NASCAR Heat Mobile برای iOSهیجان در اوج؛ دانلود بازی مسابقات اتومبیل‌رانی NASCAR Heat Mobile برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب