جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
12 اردیبهشت 1396, 19:17    2071    0    محمد نقدی

پریشادخت شعر؛ معرفی و دانلود اپلیکیشن فروغ فرخزاد برای iOS

فروغ فرخزاد از شاعران محبوب و معاصر ایران زمین است، در جامعه‌ای همواره زن ستیز زندگی می‌کرد. اسیر بود اما هیچگاه در بند نماند و از پشت دیوار تولدی دیگر یافت و در آغاز فصلی سرد، عصیانی همیشگی را فریاد زد. او دی‌ماه 1313 تولد یافت و طی حادثه‌ای ناگوار در بهمن سال 1345 حیات را بدرود گفت، شعرش اما همچنان طرفداران بی‌شماری دارد.

اپلکیشن فروغ قرخزاد به صورت رایگان در اپ استور عرضه شده می‌توانید به پنج دفتر اسیر، دیوار، عصیان، تولدی دیگر و ایمان بیاوریم به آغاز فصلِ سرد دست برسانیم و با خود رهایی را زمزمه سازیم.

اپلیکیشن فروغ کاری از ARS NETWORK طراحی ساده و کاربر پسندی دارد، از قابلیت‌های این اپ می‌شود به امکان ثبت اشعار مورد علاقه در قسمت اشعار دلخواه، کپی اشعار، به اشتراک گذاری مستقیم اشعار، سازگاری کامل با آیفون و آیپد اشاره کرد.

همچنان در تلگرام همراه ما باشید: https://telegram.me/appratech

پریشادخت شعر؛ معرفی و دانلود اپلیکیشن فروغ فرخزاد برای iOSپریشادخت شعر؛ معرفی و دانلود اپلیکیشن فروغ فرخزاد برای iOSپریشادخت شعر؛ معرفی و دانلود اپلیکیشن فروغ فرخزاد برای iOSپریشادخت شعر؛ معرفی و دانلود اپلیکیشن فروغ فرخزاد برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب