جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
7 اردیبهشت 1396, 19:30    6085    1    محمد نقدی

یک وحشت فرا‌گیر؛ بازی ماجراجویی و اکشن The Bunker برای iOS عرضه شد

روز گذشته بازی The Bunker به عنوان محصولی مشترک از استودیو Splendy Interactive و Wales Interactive راهی اپ استور شده است، این عنوان که Channel 4 وظیفه‌ی انتشار اپ استوری آن را بر عهده دارد روایتگر ترس و ماجراجویی از زندگی جان خواهد بود.

جان آخرین بازمانده در یک پناهگاه هسته‌ای به جنون رسیده، دیگر زندگی برای او رنگی ندارد و ذهنش به افول مبتلا گشته. در مناطقی فراموش شده باید زندگی را از سر گرفت تا او بتواند با خاطری آسوده از جنبه‌های تاریک و مدفون شده‌ی پناهگاه پرده بردار باشد.

زندگی روزمره و ماجراجویی به شکل کامل در The Bunker به تجربه می‌رسد، تمامی لوکیشن‌های بازی دقیقا از پناهگاهی هسته‌ای فیلم گرفته شده و بازیگران سرشناسی در این محصول نقش آفرینی کرده‌اند.

پر شده از رمز و راز، با موسیقی متن تحسین برانگیز و روایتی نفس‌گیر. The Bunker به قیمت 4 دلار برای آیفون و آیپد در دسترس قرار گرفته؛ اکنون تجربه کنید.

اپراتک در تلگرام همراه شماست: https://t.me/appratech

یک وحشت فرا‌گیر؛ بازی ماجراجویی و اکشن The Bunker برای iOS عرضه شدیک وحشت فرا‌گیر؛ بازی ماجراجویی و اکشن The Bunker برای iOS عرضه شدیک وحشت فرا‌گیر؛ بازی ماجراجویی و اکشن The Bunker برای iOS عرضه شدیک وحشت فرا‌گیر؛ بازی ماجراجویی و اکشن The Bunker برای iOS عرضه شد 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

HiddenX
96/02/22 HiddenX عضو سايت

کرک شدش پلیز

  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب