جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
30 فروردین 1396, 14:08    3934    0    محمد نقدی

روزگار طوفانی؛ معرفی بازی اکشن Tempest برای آیفون و آیپد

بازی Tempest: Pirate Action RPG ساعتی پیش در سبک نقش آفرینی و اکشن راهی اپ استور شد تا بار دیگر وارد نبردهایی دریایی شویم و با تشکیل ارتشی قدرتمند همواره حرفی برای گفتن داشته باشیم.

امکان ارتقای سلاح و همچنین استخدام نیروهای تازه نفس وجود دارد، در اقیانوسی بی پایان ماجراهای هیجان انگیز در پیش است. خدمه را از بین بزرگترین جنایتکاران تاریخ انتخاب کرده تا بزرگ ترین دزد دریایی قرن لقب گرفته و گنج موعود را شکار کنید.

دشمنان نیز با در اختیار داشتن انواع سلاح و توپ در صدد هستند غنائم شما را غارت کنند، امکان تغییرات در کشتی و سلاح‌ها به منظور نبردی خونین وجود دارد، دزد دریایی شده و Tempest را تجربه کنید.

بازی Tempest از سوی HeroCraft به قیمت 7.99 دلار در اپ استور عرضه شده است.

روزگار طوفانی؛ معرفی بازی اکشن Tempest برای آیفون و آیپدروزگار طوفانی؛ معرفی بازی اکشن Tempest برای آیفون و آیپدروزگار طوفانی؛ معرفی بازی اکشن Tempest برای آیفون و آیپدروزگار طوفانی؛ معرفی بازی اکشن Tempest برای آیفون و آیپد 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب