جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
31 فروردین 1396, 18:46    11999    0    محمد نقدی

معرفی بهترین اپلیکیشن آیفون و آیپد

با خرید آیفون مقدار فراوانی ذوق و شوق به جان‌مان تزریق می‌شود، هیجان ورود به دنیای اپلیکیشن‌ها تا همیشه همراه ماست، هر آیفون سزاوارِ بهترین‌هاست. ما راه‌های بسیاری رفته‌ایم و امروز در اپراتک هستیم تا از اولین اپلیکیشن‌هایی بگوئیم که بر روی آی‌دیوایس خود نیاز داریم. آنهایی که باید باشند؛ خوشحال می‌شوید.

اپراتک در تلگرام همراه شماست: https://t.me/appratech

همواره به دنبال بهترین‌ها: معرفی اپلیکیشن iOS

شما هم می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که دوست دارید را به همراه لینک اپ استور به من ایمیل کنید: mohammadonix@yahoo.com

از سراسر جهان به رادیو گوش دهید و بیشتر از آن

اپلیکیشن TuneIn Radio

اپلیکیشن TuneIn Radio صد‍‌ها آپشن در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا هرکسی به راحتی بتواند در هر جای جهان رادیو گوش دهد. برای کسانی که هنوز به شنیدن صدای رادیو دلخوش هستند TuneIn Radio پیشنهادی عالی خواهد بود.

این اپ به صورت رایگان عرضه شده، در ویرایش رایگان TuneIn Radio مجبور به تحمل تبلیغات میان برنامه‌ای خواهید بود اما در ورژن حرفه‌ای با پرداخت هزینه خواهید توانست برنامه‌های مورد علاقه را ضبط و در فرصتی دیگر گوش دهید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

امروزه سرویس‌های استریم ما را در بر گرفته‌اند، با این حال گاهی اوقات هیچ چیز به اندازه‌یِ گوش سپردن به رادیو نمی‌چسبد، هرچند رادیو موضوعی از مد افتاده باشد.

حق اشتراک ماهانه TuneIn Radio برای هر کاربر 7.99 دلار تعیین شده، شما می‌توانید به تعداد بی‌شماری از ایستگاه‌های رادیویی ورزشی نیز دست برسانید.

دانلود اپلیکیشن TuneIn Radio

موقعیت یابی، اطلاعات دقیق ترافیک، گزارش لحظه به لحظه‌ی کاربران و بیشتر از آن

Waze

ردیابی جزئیات لحظه‌ای ترافیک

اپلیکیشن Waze با ویژگی‌های چشم گیرش مورد نیاز همه خواهد بود، ممکن است بخواهید به جایی بروید که پبش از این نرفته‌اید، مبدا و مقصد را به برنامه دهید تا بهترین مسیر از نظر ترافیک و کوتاهی مسیر، Waze پیشنهاد دهد.

تصادف و به صورت کلی حوادث جاده‌ای گاهی موجب بسته شدن مسیر و به وجود آمدن ترافیک می‌شود، به لطف گزارش کاربران از موضوعات این چنینی بسیار سریع با خبر شوید؛ Waze اپلیکیشنی حیاتی برای شماست، آن را دریابید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

گزارشات مبتنی بر کاربر، گزارش شرایط واقعی ترافیک، امکان تعریف یادآور برای قرار ملاقات‌ها؛ ابزاری تمام عیار برای ترافیک.

دانلود اپلیکیشن Waze

آماده باش

Storm

وقتی هوا خراب می‌شود، به Storm نیاز دارید

برنامه Storm Radar ویژگی‌های جالب توجه‌ای دارد تا با پیش بینی دقیق شما را از هوای نامناسب و طوفان اخطار دهد. از وضعیت آب و هوای کنونی با خبر شده، پیش بینی‌های روزانه و لحظه به لحظه را از نظر گذرانده و البته بیشتر از آن.

پس چرا عاشق نباشیم؟

بهترین برنامه‌ی پیش بینی وضعیت آب و هوا در iOS است.

یکی از بهترین برنامه‌های تقویم در iOS

Fantastical 2

همه خواهان تقویمی هوشمند هستند، مجهز به دستیار صوتی

بی شک ستاره‌ای درخشان در بین اپلیکیشن‌های تقویم Fantastical 2 نام دارد، تقویمی که همیشه آپدیت‌های به موقع دریافت کرده و هنوز هم با ویژگی‌های بسیارش می‌تواند قرار ملاقات‌های شما را سامان بخشد.

قرارها و اتفاقات روزانه با مدیریتی عالی سرانجام می‌گیرند، با دریافت نوتیفیکیشن به موقع هیچ رویدادی را از دست نمی‌دهید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

اپ استور را زیر و رو کنید، Fantastical 2 بهترین برنامه‌ی تقویم، با ویژگی‌های ارزشمند دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند.

دانلود اپلیکیشن Fantastical 2؛ قیمت 4.99 دلار

بهترین اپلیکیشن دوربین در شرایط نوری بد

ProCamera Plus

عکاسان برای گرفتن تصویر در شرایط نوری ضعیف به دنبال راهی روشن هستند

آماده می‌شوید تا تصویر یا ویدئویی را به ثبت برسانید، این اپ به سرعت با راهی آسان در دسترس شماست.

پس چرا عاشق نباشیم؟

باید بدانیم ProCamera Plus یکی از بهترین اپلیکیشن‌های دوربین در اپ استور است، عکاسان با آن گزینه‌های بسیاری در دست دارند و ProCamera را می‌توان امیدی روشن در شرایط نوری بد دانست.

توانایی فیلمبرداری نیز به خوبی در اختیارتان قرار گرفته، برای استفاده از ویزگی‌های اضافی این اپ پرداخت‌های درون برنامه وجود دارد اما به خاطر داشته باشید تکنولوژی‌ به کار رفته در پرو کمرا ارزش هزینه‌های پیش رو دارد.

دانلود اپلیکیشن ProCamera Plus؛ 4.99 دلار

ذخیره تصاویر در فضای کلود به همراه جادویِ جستجو

ذخیره تصاویر در فضای کلود به همراه جادویِ جستجو

تصاویر زیادی داریم و از مدیریت حافظه عاجز

به نوری روشن، به Google Photos می‌رسیم، محلی عالی برای ذخیره و مدیریت تصویر و ویدئوهای ما. همه چیز به طور اتوماتیک از Camera Roll به گوگل فوتوز آپلود می‌شود و همچنین همه چیز به صورت اتوماتیک قابل جستجو و مدیریت خواهد بود.

به لطف گوگل فوتوز در همه‌ی دیوایس‌ها و همچنین از طریق وب به تصاویر خود دسترسی دارید، امکان ذخیره سازی نامحدود تصویر وجود دارد. پس از آپلود همه‌ی موارد، این اپ جستجوی آن چه به دنبالش هستید را آسان تر از همیشه میسر می‌سازد.

گوگل فوتوز از فناوری هم‌خوانی چهره پشتیبانی می‌کند، برچسب گذاری تصویر نیاز نیست، اطمینان داشته باشید جستجویی آسان تر از این امکان ندارد؛ علاوه بر مدیریتی عالی بر تصاویر هر زمان که بخواهید تصاویر را با ابزاری کامل ادیت نمائید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

اگر به دنبال جایگزینی برای iCloud می‌گردید تا تصاویرتان را در فضای ابری سامان بخشید، گوگل فوتوز بهترین پیشنهاد است.

دانلود اپلیکیشن Google Photos: رایگان

مدیریت و ساماندهی کارهای روزانه با راهی ساده

مدیریت و ساماندهی کارهای روزانه با راهی ساده

اپلیکیشن Wunderlist احتمالا ساده ترین راه برای مدیریت کارهای روزانه، ساخت لیست‌ و به اشتراک گذاری است، رفته رفته کارهای روزانه به تکامل می‌رسند. طراحی این اپ بر سادگی بنا شده و از این رو می‌توان با راهی فوق العاده آسان به ساماندهی کارها مشغول شد.

از طراحی و ساده‌گی Wunderlist رد شویم به گستردگی پلتفرهای پشتیباین شده می‌رسیم. از ویندوز و مک گرفته تا اندروید و iOS همگی پشتیبانی می‌شوند، هر کجا که باشید می‌توان از قابلیت همگام سازی اطلاعات بهره ببرید.

در اولین ورود حساب کاربری برای خود بسازید، نسخه‌ی رایگان این اپ برای اکثر نیازها پاسخگوست اما با خرید اشتراک ماهانه از قابلیت اشتراک گذاری در کنار دسترسی به فایل ها و واگذرای وظایف به دیگران بهره ببرید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

ما از Wunderlist لذت می‌بریم چون علاوه بر قدرتمند بودن و قابلیت انعطاف برای پاسخگویی نیازها، شعاری به بزرگیِ سادگی‌ دارد. راهی سرگرم کننده برای مدیریت کارهای روزانه در پیش است: Wunderlist

دانلود اپلیکیشن Wunderlist

برای مدیریت ایمیل اپلیکیشنی بزرگ است

برای مدیریت ایمیل اپلیکیشنی بزرگ است

از پس هر کاری بر می‌آید

اپ Airmail گزینه‌های بسیاری برای مدیریت ایمیل در اختیارتان قرار می‌دهد، با پشتیبانی از سیری می‌توان هر کاری که نیاز دارید را از ایر میل بخواهید انجام دهد.

تمامی آیتم‌های ایر میل قابلیت شخصی سازی دارند، مطابق سلیقه شخصی به دگرگون سازی مشغول باشید. به گفته‌ی یکی از توسعه‌دهندگان ایر میل: ایر میل برای رفع نیازهای کاربران حرفه‌ای طراحی شده.

تنظیم صدای نوتیفیکیشن ایمیل، مدیریت پوشه‌های جی‌میل، هماهنگ با اپلیکیشن‌های شخص ثالث و مهمتر از اینها اسنوز و فیلتر ایمیل‌ها.

پس چرا عاشق نباشیم؟

ایر میل با رابط کاربری زیبا در صدد است تا مدیریت اینباکس با ویزگی‌های بسیار لذت بخش باشد، این اپ از iCloud پشتیبانی به عمل آورده و می‌توان از آن در پلتفرم‌های مختلف نظیر مک بهره مند شد.

دانلود اپلیکیشن Airmail: قیمت 4.99 دلار

تجربه‌ای دیگر از یادداشت نویسی

تجربه‌ای دیگر از یادداشت نویسی

اپ Day One را بهترین برای یادداشت‌های روزانه می‌دانم، این اپ به کاربران اجازه می‌دهد لحظه به لحظه زندگی خویش را با آن زندگی کنند. طراحی بسیار ساده‌ای دارد و مانند نسیمی تازه لطیف است.

به هر یادداشت می‌توان تا 10 تصویر چسباند و علاوه بر آن اپلیکیشن Day One اطلاعاتی نظیر موقعیت جغرافیایی، زمان و تاریخ را به صورت هوشمندان همراه با یادداشت ثبت می‌رساند، بنابراین تغییر دستی آیتم‌های این چنینی نیاز نیست.

سازماندهی همه چیز با قدرت گرفتن از برچسب‌ها امکان دارد، در خاطران ثبت شده فعالیت‌های روزانه نظیر رانندگی و راه رفتن را ببینید.

نمای نقشه از تصاویر، امکان همگام سازی اطلاعات، به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی و بسیاری دیگر از ویژگی‌های بعدی Day One 2 به حساب می‌آیند.

پس چرا عاشق نباشیم؟

در لیست بهترین‌های اپ استورِ سال 2016 می‌درخشد، زندگی خود را به ثبت برسانید و با ویژگی‌های هوشمندی که دارد زندگی کنید.

دانلود Day One Journal: قیمت 4.99 دلار

 

همه چیز از دنیای فیلم‌ها

همه چیز از دنیای فیلم‌ها

اطلاعاتی بی نقص از فیلم‌های در حال اکران و بیشتر از آن

اپلیکیشن Flixster با طراحی ساده شما را از برنامه‌های مشابه بی نیاز می‌سازد، کاربران از نمایش‌های مورد علاقه می‌گویند و به آسانی می‌توانید بلیت‌ها را مستقیما خریداری نمائید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

امکان مشاهده اطلاعات کامل از یک فیلم، تماشای تریلر، خرید و دانلود فیلم‌ها، استریم فیلم، بهترین‌های باکس آفیس، فیلم‌های آینده، خرید بلیت تئاتر، بررسی و نقد فیلم، ایجاد لیست مورد علاقه و بیشتر؛ دیگر چه می‌خواهید؟

دانلود Movies by Flixster؛ رایگان

اپلیکیشن Venmo جایگزینی امن و مطمئن است

برای آنها که به دنبال راهی کاملا امن جهت دریافت و پرداخت پول از دیگران هستند

ونمو جایگزینی برای پول نقد است، با آسودگی خاطر عملیات پرداخت را انجام دهید؛ تنها کافی‌ست کارت بانکی خود را به ونمو متصل کنید، اگر در جایی خارج از ایران هستید کیف پول دیجیتالی Venmo را برای دسترسی اطلاعات مالی و شخصی بهره مند شوید. این اپ پرداخت شخص به شخص را فراهم می‌سازد، تنها باید حساب کاربری رایگان بسازید تا بتوانید از خدمات این سرویس استفاده کنید.

پس چرا عاشق نباشیم؟

برنامه‌ای بسیار ساده و عالی برای دریافت و پرداخت پول است.

دانلود اپلیکیشن Venmo : رایگان

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب