جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
21 فروردین 1396, 21:06    4005    0    محمد نقدی

فالوئرهای اینستاگرام را زیر ذره‎بین ببرید؛ معرفی اپلیکیشن Ghost Unfollow برای iOS

از داشتن صدها فالوئر شگفت زده نخواهید بود وقتی که تنها تعداد کمی از دوستان پست‌هاتان را مورد لایک قرار می‌دهند. یا از طرفی بسیاری را با فالو کردن خوشنود ساخته‌اید اما آنها این حرکت پسندیده را پاسخ نداده (با فالوبک)، تنها راه پیش رو آنفالوی آنهاست که بدانند همیشه در بر روی تک پاشنه نمی‌چرخد.

فالوئرهای اینستاگرام را زیر ذره‎بین ببرید؛ معرفی اپلیکیشن Ghost Unfollow برای iOSفالوئرهای اینستاگرام را زیر ذره‎بین ببرید؛ معرفی اپلیکیشن Ghost Unfollow برای iOS

با اپلیکیشن Ghost Unfollow صفحه‌ی اینستاگرام خود را به صورت لحظه‌ای مونیتور و مدیریت کنید، آنهایی که در لیست فالوئرهاتان بیشتر شبیه روح هستند و کمتر پستی را لایک می‌نمایند، نابه‌کاران به سزای عملشان می‌رسند ( با آنفالویی جانانه).
کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند نیز در لیستی مجزا قابل رویت خواهد بود، اگر از آنفالوی یک به یک خسته‌اید، می‌‌توانید به صورت دسته‌ای کاربران را آنفالو کنید.

فالوئرهای اینستاگرام را زیر ذره‎بین ببرید؛ معرفی اپلیکیشن Ghost Unfollow برای iOSفالوئرهای اینستاگرام را زیر ذره‎بین ببرید؛ معرفی اپلیکیشن Ghost Unfollow برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب