جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
29 اسفند 1395, 13:48    4617    0    محمد نقدی

برای رسیدن به اهداف در سال 1396؛ معرفی اپلیکیشن WeDo برای iOS

برای رسیدن به هدف‌هایی که همیشه در سر داریم هیچ زمانی دیر نیست، دقیقا هیچ زمانی و حالا که سال جدید می‌شود بار دیگر فرصت داریم تا ببینیم کجای کار هستیم. WeDo عنوانی عالی و کم نظیر برای پیگیری کارهای روزانه و هدف‌های طولانی مدت خواهد بود.

برای رسیدن به اهداف در سال 1396؛ معرفی اپلیکیشن WeDo برای iOSبرای رسیدن به اهداف در سال 1396؛ معرفی اپلیکیشن WeDo برای iOS 

اپلیکیشن WeDo برای مدیریت وظایف و در نهایت مدیریت زمان جادو در سر دارد، در محیطی حرفه‌ای اما ساده می‌توان رسیدن به اهداف را در سر داشت.

برای رسیدن به اهداف در سال 1396؛ معرفی اپلیکیشن WeDo برای iOSبرای رسیدن به اهداف در سال 1396؛ معرفی اپلیکیشن WeDo برای iOS 

یادداشت، لیست خرید، کارهای روزمره، هدف‌ها زمان دار و بسیاری دیگر به آسانی و کاملا رایگان در دسترس شما قرار دارد، WeDo را بهترین اپلیکیشن برای مدیریت وظایف روزمره می‌دانند.

 

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب